ACDSee Photo Studio Ultimate Now Lets You Edit Faces with AI
Haberler

ACDSee Photo Studio Ultimate Artık Yüzleri ve Gökyüzünü Yapay Zeka ile Düzenlemenizi Sağlıyor

ACDSee’nin Photo Studio Ultimate 2023 güncellemesi, Adobe ve Skylum’un rakip ürünleriyle daha uyumlu hale getiren yeni bir Yüz Düzenleme ve konu kaldırma gibi yapay zeka (AI) özelliklerine odaklanıyor.

Photo Studio Ultimate, iki yeni AI destekli aracın eklenmesiyle öne çıkan birkaç yeni özellik ekliyor: AI Face Edit ve AI Actions.

AI Yüz düzenleme, çeşitli beceri düzeylerinden fotoğrafçıların fotoğraflardaki genel şekli, gözleri, burnu, ağzı ve daha fazlası gibi insan yüz özelliklerini düzenlemesine olanak tanır.

Bir yüze yapılabilecek düzenlemeler oldukça aşırı ve kötüye kullanım için çok güçlü ve olgun olduğu için eleştirilen Adobe Photoshop’un Sinir Filtrelerine oldukça benziyor.

ACDSee Photo Studio Ultimate Artık Yüzleri ve Gökyüzünü Yapay Zeka ile Düzenlemenizi Sağlıyor
ACDSee AI Yüz Düzenleme

Bu iki yıl önceydi ve bu korkunun gerçekleşip gerçekleşmediği tartışılabilirdi. ACDSee’nin, editörlerin kaşlarını çatmalarını gülümsemeye dönüştürmesine olanak tanıyan özelliği şimdi entegre etmesiyle birlikte, en azından daha yaygın hale gelecek bir şey.

Yeni AI Eylemleri, gökyüzünü, özneyi seçme veya arka planları kaldırma gibi daha karmaşık prosedürleri tek bir tıklamayla gerçekleştirmenin basit bir yolu olarak tanımlanıyor. Gökyüzü değiştirme, modern fotoğraf düzenleme platformlarında oldukça yaygın, beklenen bir özellik haline geldi, bu nedenle buraya dahil edilmesi sürpriz olmamalı.

SelectSky
ACDSee Gökyüzü Değiştirme
RemoveBackground
ACDSee Arka Planı Kaldır

“Yeni özellikler ve geliştirmeler, fotoğrafçıların fotoğrafları anında düzenlemesine ve çeşitli şekillerde yönetmesine yardımcı oluyor. Yeni AI Özellikleri ve Gelişmiş Arama’dan yararlanan fotoğrafçılar, süreçlerinin hiç olmadığı kadar sorunsuz aktığını görecekler. Photo Studio Ultimate 2023, Yapay Zekanın bir fotoğrafçının sınırlarını aşmasına yardımcı olacağı bir geleceğin biletidir” diyor ACDSee COO’su ve CTO’su Frank Lin.

Photo Studio Ultimate 2023, katmanlı düzenleme, yüz algılama ve yüz tanıma, toplu işleme araçları, 700’den fazla kamera desteğiyle RAW düzenleme, renk ve ton çarkları, sıvılaştırma aracı ve daha fazlasını içeren önceki yinelemelerden gelen özellikleri taşır.

ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 şu anda 150$‘a satışta . Bu, tek seferlik bir maliyettir ve belki de onu yalnızca aboneliğe sahip Adobe Creative Cloud’a uygun fiyatlı bir alternatif olarak konumlandırır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.