Foto Galeri

Arjantin’den sığır dağlama fotoğrafları

20 yıl önce, fotoğrafçı Marcos Furer, Buenos Aires, Arjantin’de bir gazete ve dergi gazetecisi olarak hayatından uzaklaşmaya ve iç ülkenin daha yavaş yaşam tarzına geçmeye karar verdi. Kişisel çalışmaları, o zamandan beri insanların ve günlük hayatın her alanında gördüğü yaşam tarzına odaklandı.

“Gelenekler. Manzara. İnsanlar hâlâ zaman durmuş gibi yaşıyorlar ”diyor Furer. Yerel bir estancia‘da, çiftçiler, tüm yeni inekler için markalaşma için bir araya gelme yıllık bir geleneğe sahiptir.

Furer’in bir ineğe akın eden bir köpeği gösteren bu markanın fotoğraflarından bir tanesi, son olarak 300.000 giriş arasından, HIPA, Hamdan Bin Muhammed Bin Rashid Al Maktoum Uluslararası Fotoğraf Ödülü’nden kazanan 5 fotoğraftan biri olarak seçildi.

Furer’in daha fazla çalışmasını web sitesinde bulabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.