fbpx
Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Belgrade Photo Month Photography Festival

Belgrad Fotoğrafçılık Festivali Fotoğraf yarışması – Belgrade Photo Month Photography Festival – son katılım tarihi 27 Ocak 2019’dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Belgrad Fotoğraf Ayı Fotoğrafçılık Festivali’nin dördüncü baskısı Nisan 2019’da yapılacaktır. Fotoğraf sergileri, konferanslar, çalıştaylar, portfolyo incelemeleri vb. Festival, Belgrad’ın çeşitli yerlerinde gerçekleşecek.

Girişler, fotoğrafçı tarafından fotografik emülsiyon veya dijital olarak yapılan fotoğraflar (ışık duyarlılığı yoluyla nesnelerin görüntü yakaları) olarak üretilmelidir. Bir giriş sunması nedeniyle, katılımcı işi kendi olarak ilan eder (takma adlara izin verilmez). Bu nedenle, katılımcı, sponsorların, gönderilen materyalin tamamını veya bir kısmını, sergi ile ilgili basında yayınlanmak ve / veya sergilemek üzere ücretsiz olarak çoğaltmalarına izin verir. Bu ayrıca bir web sitesinde materyalin düşük çözünürlükte yayınlanmasını da içerebilir.

Sergi, telif hakkının kötüye kullanılması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Görüntüler, elektronik olarak veya başka şekilde, yapımcı tarafından değiştirilebilir.

1 Ocak 1994’ten sonra doğan, profesyonel veya amatör herkese açıktır. Ancak, sponsor kuruluşun veya temsilcisinin, girişin sergi kurallarına ve koşullarına uymadığını tespit etmesi halinde, bir giriş reddedilebilir.

Organizatörler, gönderilenlerin en iyi üç projeyi seçecek. Seçilen üç projeden, organizatörler bir kazanan proje seçecek ve 2. ve 3. yerler için ödüller verecek. Her üç projeye de Diplomalar verilecek. Her üç proje de Nikon tarafından basılacak ve Belgrad Fotoğraf Aylığı sergisinin bir parçası olacak: Yeni Yetenekler 2019.

Detay ve katılım için tıklayınız…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.