Ekipmanlar

Leica D-Lux 7 Street Kit

Leica, piyasayadaki popüler fotoğraf makinelerinden Leica D-Lux 7 modeli için yeni bir seçenek sunuyor.

Şirket, D-Lux 7 Street Kit adını verdiği yeni paketi fotoğraf tutkunlarının beğenisine sundu. Sokak fotoğrafçılığı için yeni bir paket seçeneği sunan model elde daha iyi bir tutuş için özel bir grip kısmıyla geliyor. COOPH markalı kayışla gelen makinede yedek bir pil de bulunuyor. Yedek pil, şarjın kapalı kalmasına gerek kalmadan iki kat daha uzun süre çalışmaya devam etmeye imkan tanıyor. Pakette otomatik lens kapağı da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Leica D-Lux 7 modelinin özelliklerinden de kısaca söz edelim. 17 megapiksellik Four Thirds sensörü bünyesinde barındıran makinenin ISO hassasiyeti maksimumda 25.600’e kadar çıkıyor. 3 kat optik yakınlaştırma yapabilen makinenin arka kısmında 1,2 milyon noktalı 3 inç sabit dokunmatik bir ekran bulunuyor. Yüzde 100 kapsamlı elektronik vizörün tercih edildiği makinenin minimum deklanşör hızı 1/8.000 saniye, maksimum enstantane hızı 1/4.000 saniye.

Leica D-Lux 7 Street Kit modelinin fiyatı ne kadar?

MPEG-4, AVCHD ve H.264 video formatlarına destek veren makine 4K video kaydına da imkan tanıyor. Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 bağlantı noktalarına da destek veren makine bu sayede kullanıcıların çektikleri fotoğrafları kablosuz olarak mobil cihazlara aktarmaya da olanak sağlıyor. Özel kitin yurt dışındaki satış fiyatı ise 1.549 dolar.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu