Ekipmanlar

Leica’dan ‘Safari’ M10-P Kamera ve Lens

Leica, sınırlı sayıda Leica M10-P Edition ‘Safari’ kamerasının ve beraberindeki Summicron-M 50mm F2 Edition ‘Safari’ lensinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Sınırlı sayıda olarak piyasaya sürülmesi Leica’nın zeytin yeşili kamera sürümleri geleneğini sürdürüyor. Leica’nın kendi sözleriyle, ‘Zeytin yeşili kaplamalı Leica kameralar, asıl şartlar altında sürekli teslim edilen sağlam ve güvenilir araçlar olarak görüldüğü için, aslen dayanıklı askeri kullanım için tasarlandı ve üretildi.’

Leica Safari 2

Leica M10-P Edition ‘Safari’, teknik özellikleri bakımından daha az renkli olan meslektaşı ile aynıdır ve paket güzel bir deri çantada içeriyor. ‘Bu da sınrlı sayıda üretilen kameranın eşsiz estetiğini tamamlıyor.’

Leica Safari 3

Leica Summicron-M 50mm F2 Sürümü ‘Safari’ lensi, Leica M lensin ilk kez zeytin yeşili renkte sunulması aslında. Yeni rengin yanı sıra, sınırlı sayıda mercek, ‘mercek üzerindeki diğer parlak beyaz gravürlere zıt olarak’ kırmızı boya ile bir mesafe ölçeğine ve odak uzaklığı gravürlerine sahiptir. Kamera gibi, bu lens de siyah ve gümüş benzerleriyle aynı.

Leica Safari 1

İlginç bir şekilde kamera ve lens, kit olarak bir araya getirilebilme seçeneği olmadan ayrı satılıyor. Leica, M10-P Sürümü ‘Safari’ kamera gövdesinin fiyatı yaklaşık 8.450 dolar ve lens ise 2750 dolar fiyat etiketine sahip. Ön siparişlerde hem kasa hem de lensi birlikte alabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.