Sergiler (Arşiv)

Muammer Yanmaz, “Öyle Bir Andı Ki” Fotoğraf Sergisi

Fotoğraf Sanatçısı Muammer Yanmaz’ın, Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin 43 – 44. Dönem Başkanı Sami Yılmaztürk anısına düzenlen “Öyle Bir Andı Ki” fotoğraf sergisi, 7 – 31 Mart tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak.

Fotoğraf sanatçısı ve Nikon Türkiye Marka Elçisi Muammer Yanmaz’ın meslek hayatı boyunca, çekim esnasında kendisinde derin izler bırakan fotoğrafların yer aldığı “Öyle Bir Andı Kifotoğraf sergisi, 7 – 31 Mart tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak.

Nikon Türkiye sponsorluğundaki sergi, Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin 43 – 44. Dönem Başkanı Sami Yılmaztürk anısına düzenleniyor.

Muammer Yanmaz’ın fotoğraf sergisi ile Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi 43. ve 44. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı C. Sami Yılmaztürk’ü vefatının 4. yılında anmak üzere; ailesi, meslektaşları, çalışma arkadaşları, dostları ve mücadele arkadaşları bir araya gelecek. Fotoğraf meraklılarıyla buluşacak olan serginin açılışı 7 Mart Pazartesi 18.00 – 21.00’da Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nda gerçekleşecek. Muammer Yanmaz, sergi süresince de çeşitli etkinliklerle fotoğraf severlerle bir arada olacak.

Muammer Yanmaz, “Öyle Bir Andı Ki” Fotoğraf Sergisi

“Hangisini çekmemiş olsam eksik kalırdım”

Muammer Yanmaz’ın yaşamı boyunca çektiği bütün fotoğraflar içinden seçilmiş 40 farklı fotoğraf yer alıyor. Fotoğrafçılara ve fotoğraflara olan heyecanını hiç yitirmeyen Muammer Yanmaz, Öyle Bir Andı Ki sergisi ile ilgili düşüncelerini bu cümlelerle ifade ediyor, “Değerli Sami Yılmaztürk’ü anma programında bir sergi açmam istendiğinde, fotoğraflarımdan 40 tanesini seçtim. Bu seçkinin özelliği, her fotoğrafın çekim anında bende yoğun duygular uyandırmış olmasıdır. Her birinin beni tamamladığını düşünüyorum. Hangisini çekmemiş olsam eksik kalırdım.”

oyle bir andi ki 002

Fotoğraf meraklılarıyla 31 Mart’a kadar buluşacak olan serginin açılışı, 7 Mart Pazartesi günü, saat 18:00 – 21:00 arası Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nda gerçekleşecek. Daha fazla bilgi için Nikon veya www.muammer.com web sayfası ziyaret edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.