Ödül Almış Fotoğraflar

The Historic Photographer of the Year 2020

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Tarihi Mekanlar Fotoğrafçılık Yarışması'nın (The Historic Photographer of the Year) kazananları açıklandı.

Devamını Oku;

ND Awards 2020

Prestijli uluslararası fotoğraf yarışmalarından ND Awards'ın bu yılki kazananları belli oldu.

Devamını Oku;

ILPOTY – The International Landscape Photographer of the Year 2020

Uluslararası 2020 Yılı Manzara Fotoğrafçısı Yarışması'nın (ILPOTY 2020 / The International Landscape Photographer of the Year 2020) kazananları açıklandı.

Devamını Oku;

Orhan Holding 16. Uluslararası Fotoğraf Yarışması 2020

Bu yıl 16.sı düzenlenen Orhan Holding Uluslararası Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı. İşte ödül alan fotoğraflar ve fotoğrafçılar…

Devamını Oku;

“Havalara Uçmak” Temalı 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması 2020

Bu yıl 1.si düzenlenen “Havalara Uçmak” Temalı Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı. İşte ödül alan fotoğraflar ve fotoğrafçılar…

Devamını Oku;

International Photography Awards (IPA) 2020

Dünyaca ünlü ve prestijli fotoğraf yarışmalarından biri olan Uluslararası Fotoğraf Yarışması'nın (International Photography Awards) bu yılki kazananları belli oldu.

Devamını Oku;

Wildlife Photographer of the Year 2020

Londra Doğal Tarih Müzesi tarafından bu yıl 56. kez düzenlenen 'Yılın Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı' (Wildlife Photographer of the Year) Yarışması'nın…

Devamını Oku;

11th EPSON International Pano Awards

Bu yıl 11. kez düzenlenen Epson Uluslararası Panoramik Fotoğraf Yarışması’nın (11th EPSON International Pano Awards) kazananları açıklandı.

Devamını Oku;

2020 Siena International Photo Awards

Dünyanın en prestijli fotoğraf yarışmalarından Siena Uluslararası Fotoğrafçılık Ödülleri'nin (Siena International Photography Awards /SIPA) bu yılki kazananları belli oldu.

Devamını Oku;

2020 Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması

Rossiya Segodnya (Rusya Bugün) Uluslararası Haber Ajansı tarafından düzenlenen 2020 Andrey Stenin Uluslararası Basın Fotoğrafçılığı Yarışması’nın ödül kazanan fotoğrafları açıklandı.

Devamını Oku;
Başa dön tuşu