İncelemeler

Olympus OM-D E-M10 Mark IV İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Olympus OM-D E-M10 Mark IV , MFT serisinde kompakt ve son derece ergonomik tasarımı ile bütçe dostu olarak sunulan 4K video çekebilen, fotoğrafçılar için tasarlanmış bir aynasız fotoğraf makinesidir.

Olympus OM-D E-M10 Mark IV incelemesi içerisinde ürün hakkında çeşitli bilgiler yanısıra özellikler ve satış fiyatı ile ilgili tüm bilgileri bulabileceksiniz. Gelin bir bakışta küçük boyutlu ancak performansı büyük olan hafif Olympus E-M10 IV’ün özelliklerine bakalım.

Aynasız fotoğraf makineleri arasında hem fotoğraf hem de video kayıt ihtiyaçlarına uygun hibrit yetenekler ve günlük, tüm gün taşıma için form faktörlerini size sunan Olympus OM-D E-M10 Mark IV, kompakt dijital kamera gittiğiniz her yere gider. Çantanıza atın. Omzunuza asın. Ve gün boyu çarpıcı çekimler yapın ister parkta ister mutfak masanızda.

Olympus OM-D E-M10 IV , 20 Megapiksel Live MOS sensör ve gövdede görüntü sabitleme özelliğine sahip giriş seviyesi bir Micro Four Thirds fotoğraf makinesidir. Kolay çekim için ekrandaki özel kontroller ile konuya doğru dönebilen selfie dostu bir LCD sunar. Kamera ayrıca 2,36 milyon noktalı OLED elektronik vizör sunar. Önceki E-M10 modellerinden farklı olarak, Mark IV’ün bataryası USB üzerinden şarj edilebilir. Pil ömrü ise ortalamanın üzerindedir.

Ftooğraf makinesinin 121 pt’lik kontrast algılamalı otomatik odaklama sistemi vardır. UHS-II SD kartlarını kullanırken derin bir arabellek ve hızlı yazma süreleri ile 15 fps (sürekli otomatik netleme ile 5 fps) kadar hızlı seri çekimler yapabilir. E-M10 IV, yetenekli bir Otomatik moda, 28 sahne moduna ve çok sayıda yaratıcı filtreye sahiptir. Düzgün (ama ezici olmayan) bir dizi manuel kontrole sahiptir. E-M10 IV, 30p’ye kadar 4K video çekebilir. Yüksek hızlı 120 fps video yalnızca HD (1280 x 720) olarak mevcuttur.

Olympus OM-D E-M10 Mark IV

1 2 3 4 5Sonraki sayfa
Başa dön tuşu