Sergiler

Ozan Sağdıç’ın Ankara Temalı Sergisi Ziyaretçilerini Bekliyor

ankara 2

Fotoğraf sanatçısı Ozan Sağdıç’ın Ankara temalı fotoğraflarından oluşan “Kültür ve Sanat Yolunda Ozan Sağdıç Fotoğrafları Sergisi” ziyaretçilerini ağırlıyor.

Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında CSO Ada Ankara Tarihi Salon Fuaye Alanı’ndaki sergide, Sağdıç’ın objektifinden Ankara’nın kültür ve sanat hayatına katkısı olan bazı isimlerin portreleriyle başkentin değişen manzaralarını aktaran fotoğrafları yer alıyor.

Ozan Sağdıç’ın Ankara Temalı Sergisi Ziyaretçilerini Bekliyor

Sergiye ilişkin AA muhabirine açıklamalarda bulunan Sağdıç, fotoğraf sanatçısı olarak son 60 yıllık sürede Ankara’nın kültür ve sanat tarihini izlediğini anlattı.

ankara 1

“Profesyonel disiplin içinde amatörlüğümü sürdüren bir fotoğraf sanatçısıyım.” diyen Sağdıç, “Burada 25 kadar Ankara’nın kültür ve sanatına hizmet vermiş, o yolu döşemiş insanların portreleri var, bunlar çok değerli insanlar.” ifadelerini kullandı.

Sağdıç, ziyaretçilerini ağırlayan sergide Ankara’nın değişen manzaralarını gösteren 20’yi aşkın fotoğrafın da bulunduğunu belirterek, Türkiye Kültür Yolu Festivalleri’nin sayısının artmasını diledi.

ankara 3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.