Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Science Without Borders Fotoğraf Yarışması

Science Without Borders Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 20 Nisan 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Amaç

Sınır Tanımayan Bilim® Yarışması, öğrencileri dünyanın okyanuslarını ve su kaynaklarını koruma, ve geri dönüşüm ihtiyacını teşvik etmek amaçlı uluslararası bir sanat yarışmasıdır.

Konu

Bu yılki Sınır Tanımayan Bilim® Yarışması’nın teması Take Action: Conserve Coral Reefs. Tüm dünyada mercan kayalıkları, hem doğal hem de insan yapımı çeşitli faktörler tarafından hızla azalmakta ve tehdit altındadır. Onları kurtarmak için hiçbir şey yapılmazsa, yüzyılın sonuna kadar birçok mercan kayalığı işleyen ekosistemler olarak var olmayacak. Bu yılki yarışma için Khaled bin Sultan Living Oceans Foundation, öğrencilerin sanatsal yeteneklerini, mercanları korumak için yapılabilecek bir veya daha fazla eylemi gösteren bir sanat eseri yaratmak için kullanmalarını istiyor.

Ödüller

Yarışmacı kazananlara verilen ödüller aşağıdaki gibidir:
1- 500 $
2- 350 $
3- 200 $

Detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayınız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.