fbpx
Ekipmanlar

Şişirilebilir Kamera Koruma Çantası

Çanta üreticileri Wandrd, Kickstarter’a geri döndü ve bu kez şişirilebilir arka panelli ve kamera küplü VEER 18L paketli çanta için bir kampanya başlattılar.

Fikir basit. Tipik olarak paketlenebilir çantalar korumaya sahip değildir; bu da kameralar veya dizüstü bilgisayarlar gibi hassas teknolojilerin paketlenmesi için doğru çantaları kullanmadığımızı gösteriyor. Aslında kullandığımız birçok çanta benzer özelliklere sahip.

VEER 18L, bu sorunları, şişirildiğinde çok küçük boyutlarda paketlenebilen ancak havayla doldurulduğunda uygun bir kamera çantasına çevirebilen şişirilebilir bir arka panel ve kamera küpü kullanarak çözmüş.

Adından da anlaşılacağı gibi VEER 18L, 18 litre hacme sahip. Kamera küpünün alabileceği en büyük kamera 24-70 mm lens takılı Canon 5D tipi gövdesidir. Daha büyük bir kamerayı veya pilli bir kamerayı sığdırabilirsiniz, ancak merceğin farklı bir yerde saklanması gerekir. Çanta ayrıca Mavic Pro boyutlu bir dron için de yeterince büyük.

Çanta hava şartlarına dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ancak tamamen su geçirmezdeğildir, bu nedenle hafif yağmura dayanabilir ama nehire düşürmeyin sakın.

VEER 18L sadece 383 gr ağırlığında ve çok küçük bir pakette toplanıyor, böylece daha büyük bir torbada taşımak ve hatta günlük çanta olarak kullanmak için de idealdir.

Kickstarter‘da 79 $ ödeme ile şişme arka panelli bir VEER 18 rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Kamera küplü sürüm 118 $ ödemeli. Teslimatlar Ağustos 2019 için planlanmış.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.