Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

SkyPixel 2023

Dünyanın en popüler hava görüntüleri çevrimiçi topluluklarından biri olan SkyPixel 2023, sekizinci kez düzenlenen Fotoğraf ve Video Yarışması’nın kazananlarını açıkladı.

DJI ile ortaklaşa düzenlenen ve 2014 yılında başlayan yarışma, geçen yıla göre %120 artışla 65.000’den fazla başvuru getirdi. SkyPixel platformu 42 milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapıyor ve her gün binlerce havadan görüntü ve videonun yüklendiğini söylüyor.

“Belki de bu yılki yarışmaya her zamankinden daha fazla başvuru çeken şey, ana teması olan ‘Arkasındaki Hikaye’ idi. Bu konsepti göz önünde bulunduran SkyPixel, kullanıcıları hem gönderdikleri fotoğraf ve video çalışmaları hem de başvuru sayfalarında paylaştıkları düşünceler ile kendileri için en önemli olanı paylaşmaya çağırdı” diyor. “Doğadan seyahate, şehirden spora kadar her bir yarışma kategorisini dolduran hikayeler”

Görüntülerin kalitesi yüksek kalırken, yarışmanın organizasyonu bu yıl önceki yıllara göre biraz farklı.

SkyPixel, 2023 için iki “Yıllık En İyi Çalışma Ödülü” verdi; bir video gönderimi için Büyük Ödül ve bir fotoğraf gönderimi için bir Büyük Ödül. Ek olarak, kuruluş en iyi 10 videoyu ve en iyi 10 fotoğrafı seçti. Ayrıca, beş fotoğraf ve beş video içeren 10 “Aday Gösterilmiş” kazanan ve yine beş fotoğraf ve beş video arasında eşit olarak bölünmüş son 10 “Halkın Seçimi” kazananı vardır.

Büyük Ödül kazananlarının her biri Hasselblad 907X Anniversary Edition Kit, bir kupa ve bir ödül sertifikası dahil olmak üzere 15.000 $’ın üzerinde ödül alır. En İyi 10 Fotoğraf ve En İyi 10 Video kazananlarının her biri, DJI Mavic 3 Fly More Combo (DJI RC Pro) veya DJI Credit eşdeğeri, bir kupa ve toplam değeri 4.048 $ olan bir ödül sertifikası alacak. 10 Aday Ödülün her biri Osmo Action 3 Adventure Combo’yu ve toplam değeri 439$ olan ödül sertifikasını alacaktır. Son olarak, 10 Halkın Seçimi Ödülünün her biri Osmo Mobile 6’yı ve toplam değeri 159$ olan ödül sertifikasını alacak.

SkyPixel, “SkyPixel 8. Yıllık Fotoğraf ve Video Yarışması sona ererken, bu üç ayda paylaşılan çalışmalar tüm dünyada keşfetme, merak etme ve hikaye anlatma tutkusunun her zamankinden daha güçlü olduğunu ortaya koyuyor” diyor.

“İster bir el kamerasıyla yerden, ister bir drone ile yukarıdan, keşif olasılıkları hâlâ sonsuz. DJI ve SkyPixel, çevremizdeki güzellikleri hatırlatan topluluğa minnettar ve platformda paylaşılacak devam eden çalışmaları sabırsızlıkla bekliyor.”

Önceki yılların aksine, DJI ve SkyPixel, kazananların görüntülenmesinin çoğunu SkyPixel platformunda tutmak istiyor, bu nedenle yukarıdaki fotoğraflar kazananları tam olarak göstermiyor. Bunun için lütfen SkyPixel 2023 sonuçları sayfasını ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.