Haberler

TIFA’nın kurucusundan COVID-19 hakkında bir mesaj

Bugün TIFA Kurucusu Hossein Farmani‘den bir email aldım. Corona virüsü sürecinde moralleri biraz yükseltmek üzerine içten düşüncelerini yazdığı bu metni sizlerle paylaşmak istedim. Yazının devamında bu metni bulabilirsiniz.

TIFA Kurucusunun Mesajı

Hayatlarımızdaki bu eşi benzeri görülmemiş bir zamanda, hepimiz olağanüstü zorluklarla ve belirsizliklerle karşı karşıya kaldığımızda, gelecekte kesin ne olacağını görememize rağmen, fotoğraf topluluğunu mümkün olan her şekilde desteklemeye devam edeceğimize dair yürekten bağlılığımı ifade etmek için kişisel bir mesaj yazmak istedim. .

Olan her şeyi işlemeye ve geliştikçe yeni realitemize uyum sağlamaya çalışırken, bize yayınlanan tüm haberleri ve bilgileri de anlamlandırmaya çalışıyoruz. Az söylemek kafa karıştırıcı ve endişe verici olabilir. İşte bu yüzden fotoğrafçılık şu anda her zamankinden daha önemli, dünyada olup bitenler hakkında sansürsüz gerçeği anlatıyor, bize hepimizin bir aile olduğumuzu hatırlatıyor ve artık güzel dünyamızın harikalarını gösteriyor şu an gezemiyorken bile…

Kameran bizim penceremiz. Görüşlerinizi bizimle paylaşmaya devam etmeniz gerekiyor.

Önceliğimiz, dünyadaki profesyonel ve amatör fotoğrafçıların olağanüstü çalışmalarını desteklemek ve onurlandırmaktır. Bunu yapmak istediğimiz pratik yollardan biri, bu yıl verilen TÜM nakit ödülleri, kazanan fotoğrafçının kendi topluluğunda seçtiği hayır kurumuna eşit nakit bağışıyla eşleştirmektir. Dolayısıyla, 1000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül kazanırsanız, şehrinizde veya ülkenizde seçtiğiniz herhangi bir hayır kurumuna 1000 ABD Doları tutarında bağışta bulunacağız.

Bunlar olağanüstü zamanlar, ama inanıyorum ki onlardan her zamankinden daha güçlü ve insanlığımızda daha birleşmiş olacağız. Ve siz de bizimle paylaşmaya devam ettiğiniz müddetçe, dünyanın görmesi için harika fotoğraflarınızı dışarı çıkarmaya devam edeceğiz.

Kendine iyi bak, güvende kal ve fotoğraf çekmeye devam et!

Hossein Farmani
Başkan ve Kurucu,
Farmani Grubu

TIFA'nın kurucusundan COVID-19 hakkında bir mesaj


TIFA internet sitesine ulaşmak için tıklayınız…


TIFA’da Ödül Alan Fotoğrafçılar ve Fotoğrafları

The Tokyo International Foto Awards 2019

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu