Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Wellcome Photography Prize 2019

Son katılım tarihi 17 Aralık 2018’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Tüm disiplinlerden fotoğrafçıları ve diğer görüntü yapımcılarını, sağlık, tıp ve bilim hikayelerini yakalayan etkileyici görüntüleri kutlayan Wellcome Photography Ödülü’ne katılabilirsiniz. İnsanları bilim ve tıp hikayeleriyle özümseyebilecek ve insanlığın bugün karşı karşıya olduğu bazı sağlık sorunlarıyla ilgili konuşmaları başlatabilecek özel fotoğraf çalışmaları aranıyor.

İster bir araştırma bilimcisi, bir belgesel, ister bir klinik fotoğrafçı, bir sanatçı ya da bir foto muhabiri olun, bu, insanlara sağlık, tıp ve yaşam hakkında farklı düşünmeye ilham vermeniz için harika bir fırsat.

Toplam olarak kazananlara £ 15,000’lik bir ödül verilecek; her kazanan 1.250 £ alacak. Ödüller, 3 Temmuz 2019’da Londra’daki bir ödül töreninde sunulacak.

Tüm kazanan ve kısa listeye alınan girişler 4-13 Temmuz 2019 tarihleri arasında Londra Sanat Merkezi, Lethaby Gallery, Central Saint Martins’deki büyük bir kamu sergisinde sergilenecek.

Bir kazanan iseniz, çalışmalarınızı çeşitli kitlelere sergilemek için etkinliklere katılma fırsatları da sunacağız. Kazanan fotoğraflar her yıl kapsamlı uluslararası medya yayınları arasında da yer alır.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.