Haberler

Capture One 20 ile Fotoğraf Düzenleme Geliştirmeleri!

Phase One, fotoğraf düzenleme yazılımının en son sürümü olan Capture One 20’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Capture One 20’ye getirilen eklemeler ve geliştirmeler, yazılımın son sürümünün yeni kullanıcıların öğrenmesi ve kullanması daha kolay olan ‘sezgisel ve işlevsel’ bir kullanıcı arayüzü getirdiğini söyleyen Phase 1’e göre kullanıcı geri bildirimlerine dayanıyor.

Capture One 20, şu anda Layers üzerinde çalışan yeniden tasarlanan bir Temel Renk Düzenleyicisi de dahil olmak üzere hem güncellenmiş hem de yeni özellikler getiriyor; yeni bir Kırpma aracı, Beyazı ve Siyah nokta sürgüleri, ‘yeniden tasarlanmış’ Gürültü -noise azaltma aracı ve yeni kaydırma araçları.

Capture One 20 ile Fotoğraf Düzenleme Geliştirmeleri!

Ek olarak, Capture One kullanıcıları, yazılımın görünümünün, arabiriminin, DNG desteğinin gelişmiş sürümlerini, katmanlardaki kopyalayıp uygulama işlevlerini ve bir kez daha otomatik olarak bir sonraki görüntüye otomatik olarak geçmeyi mümkün kılan tamamen yeni bir ‘Sonraki Zamanı Seç’ seçeneğini bekleyebilirler.

Diğer geliştirmeler arasında yeni araç çubuğu metni ve simgeleri, gelişmiş tarayıcı küçük resim çözünürlüğü, ayar panosundaki iyileştirmeler ve yeniden tasarlanmış olan geliştirilmiş bir Beyaz Dengesi Seçici aracı var. Beklendiği gibi, güncellenmiş yazılım, Canon EOS 90D ve M6 II, Ricoh GR III, Nikon Z 50 ve daha fazlasını içeren modeller için yeni lens ve kamera desteği de sunuyor.

Capture One 20 Fujifilm ve Sony’den kamera modellerine desteği sınırlayan sürümlerle sunuluyor (sırasıyla Sony için Capture One Pro Fujifilm 20 ve Capture One Pro 20). Müşteriler, 299 $ ‘lık bir Capture One 20 satın alma (önceki sürümden yükseltme yapmak için 159 $) veya 15 $ / ay’dan başlayan fiyatlarla bu üyeliğe erişmek için abone olma seçeneğine sahip. Yazılımın Fujifilm ve Sony sürümleri lisans başına 129 $ veya 8 $ / ile daha uygun fiyatlarla geliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.