Fotoğraf Sergileri

Christian Stangl : The Complex

The Complex – ORF-Center İzlenimleri Kasım 2012’de Cafe & Galerie Kandinsky’de sergilenen Christian Stangl‘ın bir sergisiydi.

Viyana Küniglberg’deki Roland Rainer binası sadece benzersiz bir mimari yapı değil, aynı zamanda Avusturya Yayın Şirketi’nin kalbi ve İkinci Cumhuriyet’ten bir tarih parçasıdır.

Christian’ın bu binayla özel bir ilişkisi var. 16 yıldan fazla bir süredir hareket tasarımcısı olarak çalışarak, bu devasa yapının yalnızca küçük kısımlarını biliyordu. Geceleri koridorlarda, bahçelerde ve mahzenlerde heyecan arayışı içinde kamerasıyla keşif gezilerine çıkardı.

Christian Stangl : The Complex
Christian Stangl : The Complex 22

Christian için Kompleks (The Complex), büyük bir uzay gemisi gibi görünüyor. ‘Mürettebat’ yoğun 24/7 medya işinin çıkmazları arasında gece gündüz manevra yapan binlerce kişiden oluşur.

Christian Stangl Kimdir?

Gölge olmadan ışık yoktur.

Sıradışı yaratıcılığı görsel çeşitlilik ve verimli üretimle birleştiren benzersiz bir vizyona sahiptir. Hayatın tuhaf ve uğursuz yanına olan takıntısı şaşırtıcı sonuçlar gösteriyor.

1978’de Aşağı Avusturya’da doğdu, 2002’den beri Viyana’da yaşıyor. Christian birçok projede açılış başlıkları, müzik videoları ve hareket tasarımı araştırıyor ve geliştiriyor. Ayrıca fotoğraf projeleri, sergiler ve görsel sanatlar yaratıyor.

Ödüllü sanatçı, yönetmenler, film yapımcıları, editörler, programcılar, ajanslar, kültür departmanları ve bestecilerle çalıştı.

Stangl’ın daha fazla çalışmasını kendi web sitesinde, Facebook‘ta, Flickr‘da ve Vimeo‘da bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.