Teknoloji

Clip-Filter Sistemi artık Canon EOS R ve RP için Mevcut!

Astronomik, Canon EOS R ve RP tam kare kameralar için Clip-Filter sistem filtrelerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Şirketin diğer Klip Filtresi ürünlerinde olduğu gibi, kullanıcılar yeni modeli manuel olarakta kurabilirler, bu da gerektiğinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilecek basit bir işlemdir.

Astronomik’in Clip-Filter sistem filtreleri lazer kesim siyah anodize alüminyumdan yapılmıştır. Her filtre, bir toz kalkanı görevi gördüğü kamera gövdesine sığacak şekilde tasarlanmıştır. Astronomik, kamera gövdesi ile mercek arasına sıkıştırılmış filtre tutuculardan farklı olarak, Klip Filtrelerinin fotoğrafçıların tüm mercek işlevlerini kullanmasına izin verdiğini söylüyor.

Ek olarak, şirket bu filtre tasarımının, aksi takdirde büyük kamera lenslerinde kullanılacak olan daha büyük filtrelerden daha ucuz olduğuna dikkat çekiyor. Filtre sistemiyle uyumlu diğer Canon kamera modelleri listesinin yanı sıra, artık tüm Klip Filtreleri EOS R ve RP kameralar için satın alınabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.