Haberler

DJI O3 Air Unit, FPV Drone’lar için Kompakt, Hafif Bir Kameradır

DJI, O3 Air Unit’i duyurdu: yüksek performanslı FPV drone’lar için küçük, hafif, 229 $ değerinde bir FPV kamera ve iletim modülü sistemi.

DJI’nin kendi önceden oluşturulmuş birinci şahıs görüşlü (FPV) dronlarından ikisi olsa da – hem uygun şekilde adlandırılmış FPV hem de daha yeni ve daha uygun fiyatlı Avata – O3 Air Unit, GoPro’nun yaklaşımına benzer şekilde diğer tüm özel FPV drone’ları desteklemek için tasarlanmıştır. Hero10 Black Bones ile uzaya . Süper geniş 155 derecelik görüş alanı sayesinde saniyede 60 kare hızında 4K’ya kadar çekim yapabilen bir Tip 1/1,7 sensöre sahiptir.

O3 Air Unit’in arkasındaki konsept, son derece güvenilir bağlantı ve DJI gözlüklerini kullanma yeteneği dahil olmak üzere, pilotların DJI’nin birinci taraf drone’larıyla sahip olduğu aynı kamera ve uçuş deneyimini herhangi bir FPV drone’ya getirme yeteneğidir. O3 Hava Birimi, DJI’nin 30 milisaniye kadar düşük gecikmeyle 10 kilometreye kadar (yaklaşık 6,2 mil) bir pilota saniyede 100 kare hızında 1080p video canlı yayını iletebilen O3+ sistemini kullanır.

O3+ sistemi kalabalık bir sinyal ortamı algıladığında, O3 Hava Birimi otomatik olarak en iyi sinyal frekansını seçer ve pilotuyla güçlü bir bağlantı sürdürmek için DJI’nin “anti-parazit teknolojileri” dediği şeyi kullanır.

DJI O3 Air Unit, FPV Drone'lar için Kompakt, Hafif Bir Kameradır

DJI, kamerayı drone’larını kendi benzersiz tercihlerine göre kişiselleştirmekten keyif alan FPV tutkunları için tasarlandığı şekilde konumlandırıyor ve O3 Air Unit’in buna göre geliştirildiğini söylüyor. Kanvas modu, DJI’nin pilotların kendileri için doğru olan OSD ekranını görmelerini sağladığını söylediği ekran görüntüsünün özelleştirilmesine izin verir. Görüntüleme ve kontrolde daha fazla seçenek için Hava Ünitesi, DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2 ve DJI FPV Remote Controller 2 ile uyumludur.

dji o3 air unit 1
,

Gözlüklerden bahsetmişken, daha önce Avata ile birleşik bir paketin parçası olarak piyasaya sürülen DJI Goggles 2 artık bağımsız olarak sunuluyor ve O3 Air Unit ile uyumlu.

The DJI O3 Air Unit is a Compact Lightweight Camera for FPV Drones

DJI O3 Hava Birimi bugün 229 ABD Doları karşılığında mevcuttur ve Kamera Modülü, İletim Modülü, Anten ve 3’ü 1 arada kablo içerir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.