Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Facebook Türkiye Anadolu’nun en güzel fotoğraflarını arıyor

Facebook Türkiye’nin hayata geçirdiği Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması’na başvurular başlıyor. İşte bilinmesi gerekenler;

Yapılan açıklamaya göre son üç yıldır Türkiye’nin çeşitli illerinden profesyonel fotoğrafçıların çektiği fotoğrafları kapak fotoğrafı olarak paylaşan Facebook Türkiye, Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması’yla yeni kapak fotoğrafını seçmeye hazırlanıyor. FOTON (Fotoğraf Organizasyonları Derneği) iş birliği ile başlatılan yarışmanın sonucunda kazanan fotoğraflar 3 milyondan fazla takipçiye sahip Facebook Türkiye Facebook sayfasının kapak fotoğrafı olmaya hak kazanacak.

Facebook Türkiye Anadolu’nun en güzel fotoğraflarını arıyor

1 Mart itibarıyla başvurulara açılan yarışmaya İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış olmak üzere dört kategoriden başvurular kabul edilecek ve aynı kişi farklı fotoğraflarla farklı kategorilere aynı anda başvurabilecek. Bu mevsimlerdeki Anadolu manzaralarıyla başvuru yapılabilecek yarışmanın kazananları 15 Nisan’da açıklanacak. Amatör ve profesyonel ayrımı yapılmadan başvurulara açık olan yarışmaya katılım ise ücretsiz.

Facebook Türkiye Anadolu’nun en güzel fotoğraflarını arıyor

Yüzyıllardır birbirinden farklı manzaralara ev sahipliği yapan Anadolu’nun çeşitli bölgelerinden manzara fotoğraflarının yer alabileceği yarışmanın jürisinde ise Savaş Fotoğrafçısı Coşkun Aral, Küratör Merih Akoğul, Prof. Dr. Ozan Bilgiseren, Fotoğraf Editörü Murat Gür ve Fotoğrafçı Tanın Helvacı gibi fotoğrafçılık alanının tanınmış isimleri yer alıyor. Başvuru şartları ve detaylı bilgi için buradaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yarışmanın şartnamesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.