Teknoloji

GoXtreme, Rebel ve Reef aksiyon kameraları ile sıçrama yapmayı hedefliyor

Bu düşük maliyetli macera ve sualtı kameraları ile küçük bir bütçeyle büyük yaşayın…

GoXtreme, düşük maliyetli aksiyon camlarında uzmanlaşmış bir Alman şirketidir ve Rebel ve Reef iki yeni modeli. İngiltere’de sırasıyla Sainsburys ve Argos’ta satılıyorlar ve bu da onları GoPros ve Garmins’in fiyatlarından korkan herkes için oldukça cazip bir dürtü haline getiriyor.
Rebel PIC3 1

Rebel, ikisinin zorlu dostudur ve uygun fiyata kesinlikle çok fazla koruma elde edersiniz. Ciddi derin dalış alanına giren 30 metreye kadar derinliklerde kullanılabilen dayanıklı bir çamur geçirmez ve su geçirmez kasa ile birlikte gelir.

smartphone rebel

Videonuzu ve fotoğraflarınızı oluşturmak ve oynatmak için 2 inçlik bir ekran vardır ve yerleşik Wi-Fi, ücretsiz akıllı telefon uygulamasıyla canlı görüntü ve görüntü aktarımı sunar. Görüntüler 32 GB’a kadar microSD kartlarda saklanabilir.

Rebel PIC8 1

Ayrıca kuru arazide, maceraya / aksiyon çekimlerde çeşitli nesneler üzerine monte edilebilmesi için koruyucu kılıf, bisiklet bağlantısı, kask bağlantısı ve tripod adaptörü ile geliyor.

Rebel PIC6

Bu fiyata bir şeyler vermesi gereken Rebel, 1 megapiksel sensöre sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bu, 30fps’de (veya 1080p interpolasyonlu) 720p video için yeterlidir, ancak fotoğraf çözünürlüğü 2 megapiksel veya daha fazla enterpolasyon gerektiren herhangi bir görüntü boyutuyla sınırlıdır. Çok da umutlanmayın… Rebel, büyük aksiyon markalarının kameralarını sağlamlıkla yakalarken, çözünürlük bakımından önünde uzun bir yol var.

Rebel PIC5 1

Yerel Sainsburys’den sadece 49 £ karşılığında, bu tür bir aksiyon kamerasını alabilmek pek de risk taşımıyor.

L2iPwT24Vpc6D4p8f2Gs3Q 650 80

GoXtreme Reef

Diğer piyasay sunulan ürün ise Reef…

GoXtrem Reef, Rebel’e göre daha çok deniz kenarında tatil yapacaklara hitap ediyor. 3m’ye kadar yine su altı deneyimi yaşatıyor fakat derin dalışlardan ziyade sörf gibi aksiyonları kaydetmek veya kumsalda özgürce fotoğraf çekmeye olanak tanıyor.

reef water

Mavi ve Sarı renkle gelen Reef, 2.7 inç ön ekran ve 1,8 inç arka ekrana sahip. Böylece görüntülerinize rahatlıla bakamanıza olanak sunuyor. 720p olarak videolarınızı kaydedebiliyor ve 8 Megapiksellik sensörüyle interpolasyon ile 20 Megapiksele kadar fotoğraf çekebiliyor. Yüz algılama, görüntü sabitleme ve 4x yakınlaştırma özellikleriyle, Rebel’den çok daha iyi bir fotoğraf makinesini olduğunu söyleyebiliriz.

reef displays

Reef, -10 dereceye kadar donmaya karşı dayanıklıdır ve bir bilek kayışıyla gelir, böylece kazara okyanus derinliklerinde kaybetmezsiniz.


Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.