Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

İgdaş 6. Ulusal En ”Havalı” Kareler Fotoğraf Yarışması

İgdaş 6. Ulusal En ”Havalı” Kareler Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 24 Şubat 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Fotoğraf yarışmasının konusu ve amacı: Balkonlar ve pencereler sokaklara açılan, dışarının canlılığını hayatımıza taşıyan, en aydınlık, en özgür elemanlarıdır evlerin. Kimi zaman rengarenk çiçeklerle süslediğimiz, çoğu zaman dışarıda olup biteni gözlediğimiz balkonlar ve pencereler, dış dünyayla iletişim kurduğumuz çok özel mekânların kullanımı olacak.

Kafamızı kaldırıp bakmaktan kendimizi alamadığımız, hayatımızda her daim özel bir yere sahip olan İstanbul’un balkon ve pencerelerini sizlerin objektiflerinden görmek istemişler ve 6. Ulusal En “Havalı” Kareler Fotoğraf Yarışması 2019’un temasını bu yıl “İstanbul’un Balkon Sefası, Pencere Sevdası” olarak belirlenmiş.

Yarışma İGDAŞ tarafından, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteğiyle düzenlenmektedir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yarışmanın aday fotoğrafları, her biri kendi alanlarında uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirilecektir.

Yarışma belirtilen konu çerçevesinde tek bir kategoride, Sayısal (Dijital) Renkli olarak düzenlenecektir. Bunun dışında siyah-beyaz ya da doğal olmayan farklı renklere dönüştürülmüş fotoğraflar yarışmaya kabul edilmeyecektir.

Ödüller:

  • Birincilik 7.000 TL + Plaket + TFSF Altın Madalya
  • İkincilik 6.000 TL + Plaket + TFSF Gümüş Madalya
  • Üçüncülük 5.000 TL + Plaket + TFSF Bronz Madalya
  • İGDAŞ Özel Ödülü 5.000 TL + Plaket
  • Mansiyon (3 adet) 3.000 TL + Plaket
  • Sergileme (En fazla 35 adet) 400 TL

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi almak ve katılmak için tıklayınız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.