Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Göz Alabildiğine “Müziğin Rengi” Fotoğraf Yarışması

Sekizincisi düzenlenen Göz Alabildiğine ”Müziğin Rengi” fotoğraf yarışması son katılım tarihi 21 Eylül 2019’dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Hayatın kaçınılmaz akışında birkaç anı ya da rengi hatıralara kazımak için vardır sanat. Fotoğraf ise sanatın en etkili formlarından biridir… Hem fotoğraf sanatçılarının gözünden dünyaya sanatsal bir bakış ortamı sunmak, hem de göz sağlığının önemine atıfta bulunmak amacıyla “Göz Alabildiğine…” temalı fotoğraf yarışması düzenleniyor.

Bu yılki tema “Göz Alabildiğine Müziğin Rengi” ile hayatın kaçırdığımız anlarını, renklerin çevremizde oluşturduğu ahengi fark etmemizi sağlarken, dünyayı algılama denince birincil organ olarak sayabilecek gözün ve göz sağlığının önemini ve bu konuda bilinçli bireyler olma serüvenini deklanşör yardımıyla fotoğraf severlere bir kez daha aktarmak.

Yarışma, Sayısal (Dijital) kategoride ve Renkli fotoğraf olarak tek bölümlüdür.

Ödüller:
Birincilik – TFSF ALTIN MADALYA +5.000.- TL
İkincilik – TFSF GÜMÜŞMADALYA +3.000.- TL
Üçüncülük –  TFSF BRONZ MADALYA +2.000.- TL
Mansiyon (3 eser) – 500.- TL
Sergileme (En Fazla 40 eser) – 150.- TL

Detaylı bilgi ve yarışmaya katılmak için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.