fbpx
Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Süleymanpaşa Belediyesi “İnsan ve Yaşama Dair Kareler” Fotoğraf Yarışması

 Süleymanpaşa Belediyesi olarak, kültürel çalışmalarımıza sanatın her yönüne ulaşma gayretiyle devam ediyoruz.

Fotoğraf severler ve fotoğraf sanatçılarımızı hem bir araya getirmek hem de onların gözüyle kentimizi işlemek, kentimizin güzelliklerini paylaşmak gayesiyle “ Süleymanpaşa Bisanthe Photo Fotoğraf Festivali” ilkini düzenliyoruz.

Süleymanpaşa Belediyesi ve küratör Onur Ercoşkun ile birlikte bağ bozumu festivali ile aynı zamanda tarihsel kimliğe yakışır bir etkinlik düzenlemek ve ilçemizin güzelliklerini de paylaşarak artan mutluluklara dönüştürmeyi hedefliyoruz. Tarihi zenginlikleri, balık çılığı ve doğal güzellikleriyle, insan ve yaşama dair konu olan tüm çalışmalar yarışma konusudur.

Yarışmanın Konusu:

‘’İnsan ve Yaşama Dair Kareler”

Kategori ve Bölümler:

“Süleymanpaşa Belediyesi – Bisanthe Photo – Fotoğraf Festivali” Fotoğraf yarışması ve Foto Safarisi, 2 bölümlü olarak yapılacaktır:  

  1. Sayısal: Bisanthe Fotoğraf Yarışması (Renkli veya Siyah – Beyaz fotoğraf) Bu bölüm için çekilecek “İnsan ve Yaşama Dair Kareler” fotoğrafları, Yarışma Takvimi’ne uygun olarak TFSF’nin www.tfsfonayliyarismalar.org web sayfasına yüklenecektir.
  2. Sayısal: Bisanthe Foto Safarisi (Renkli veya Siyah – Beyaz fotoğraf). Bu bölüm için Foto Safari Programı’na uygun olarak “Fotosafari Kayıt – Kabul Masası”na kayıt yaptırılarak Foto Safari süresince (06 – 09 Eylül 2018) Süleymanpaşa Belediyesi sınırları içinde çekilecek fotoğraflar yine “Fotosafari Kayıt – Kabul Masası”na teslim edilecektir. Foto Safari süresince çekilecek fotoğraflar Süleymanpaşa Belediyesi sınırları içindeki ‘’İnsan ve Yaşama Dair Kareler” doğa, yöresel kültür, tarih, sosyal yaşam ve insan vb konularını içerebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.