Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Karakartal’ın İzinde Beşiktaş Fotoğraf Yarışması

Beşiktaş JK ”Karakartal’ın İzinde Beşiktaş” 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 26 Mayıs 2019’dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Fotoğraf yarışmasının amacı: 1903 yılında Beşiktaş’ın Serencebey Mahallesi’nde kurulan Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 115 yıllık tarihi boyunca Beşiktaş semti ve sakinleri ile iç içe geçen bir sosyal yaşamın aktörü olmuştur. Sokaklarında yüz yılı aşan bir zaman boyunca sporla iç içe bir yaşam süren Beşiktaş ilçesinde; “Karakartal’ın İzinde Beşiktaş” teması ile, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Beşiktaş İlçesi ile sosyo-kültürel ilişkisini belgelemek, semt tarihini Beşiktaş JK tarihi ile ilişkilendirerek aktarmak ve semt kimliği ile örtüşen kulüp değerlerini anımsamak olarak amaçlanmaktadır.

Fotoğraf Yarışmasının Konusu:

a) Beşiktaş JK ile Beşiktaş İlçesini ilişkilendiren temalı fotoğraflar.

b) Beşiktaş JK’nın 115 yıllık tarihi boyunca semt ile kurduğu ilişkiyi görselleştiren; Beşiktaş’ın tarihi dokusu, sosyal ve kültürel yaşamı, semt sakinlerinin taraftar olarak profili ve sosyal yaşamda, gündelik hayatın içinde Beşiktaş JK’nın, sporun, futbolun semt ve ilçe ile ilişkisini belgeleyen fotoğraflar.

Ödüller:

BAŞARI ÖDÜLÜ (3 Adet): VIP Koltuk 1 sezon
MANSİYON (3 Adet): Sezonluk kombine bilet
Sergileme: Maksimum 50 adet eser sergilenecektir.

Detay bilgi ve yarışmaya katılmak için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.