Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

MUSE Photography Awards 2023

Son başvuru tarihi: 23 Şubat 2023

MUSE Fotoğraf Ödülleri, bir fotoğrafı bu kadar etkili kılan şeyin yaratıcı ruhunu ve altında yatan art notları kutluyor. Sürekli gelişen görsel sanatlar topluluğunun kamera merceğinden büyüdüğünü görmek ve onlarca yıl yaşayacak hikayeleri paylaşmak istiyoruz.

Fotoğraf profesyonellerinin çalışmalarını tanıtmaktan, olağanüstü görsel sanatlar adaylarına kadar, görevimiz, çalışmalarınızı dünyaya sergilemek için en rekabetçi platformlardan birini sağlamaktır.

Mitolojik İlham Perileri gibi fikirleriniz, uzmanlığınız ve yaratıcı vizyonunuz bir fotoğrafçı olarak kim olduğunuzu yeniden tanımlayacak. Bu, vizyonunuzu dünyayla paylaşma zamanınız.

MUSE Photography Awards 2023
2022 Mimari Kategori Kazananı – Chin Leong Teo

MUSE Photography Awards 2023 Ödüller:

MUSE Yılın Fotoğrafçısı (Profesyonel)
– 2023 MUSE Ödülleri heykelciği ve 3.000 $ nakit ödül

Yılın MUSE Fotoğrafçısı (Amatör/Öğrenci)
– 2023 MUSE Ödülleri heykelciğini ve 2.000$’lık nakit ödül

MUSE Kategorisi Kazananlar (Profesyonel ve Amatör/Öğrenciler) – Her Profesyonel (10 Kategori) ve Amatör / Öğrenci (10 Kategori)
başına 100$ nakit ödül*

Uygunluk:

MUSE Fotoğrafçılık Ödülleri, dünyanın herhangi bir yerinde ikamet eden 18 yaş ve üstü herkese açıktır. Girişler, sizin gibi harika fotoğrafçıları MUSE ailesinin bir parçası olmaya davet ettiğimiz küresel düzeyde profesyonel, amatör ve öğrenci fotoğrafçılara açıktır. Yarışma, profesyonel ve fotoğraf meraklılarının ısmarlama, yayınlanmış, yayınlanmamış ve kişisel çalışmalarından 2019’dan itibaren 5 yıla kadar çekilmiş her türlü fotoğrafa açıktır.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Yarışmaya katılarak, MUSE Fotoğraf Ödülleri’nin kayıt verilerinizi almasına izin verildiğini kabul ve tasdik etmiş olursunuz.

MUSE Fotoğraf Ödülleri (MUSE Ödülleri), tüm girişlerin orijinal olduğunu ve katılımcının ya gönderiye sahip olduğunu ya da bir müşteriden ya da başka uygun bir taraftan esere girmek için izin aldığını ve burada verilen tüm haklara sahip olduğunu varsayar. Bu haklara sahip olmayan bir katılımcının başvuru yapması durumunda, katılımcı yarışmaya katılmaya hak kazanamayacaktır. MUSE Fotoğraf Ödülleri (MUSE Ödülleri), katılımcının herhangi bir telif hakkı ihlalinden sorumlu değildir. Herhangi bir başvurunun sunulması, MUSE Photography Awards’ın onu herhangi bir ortamda sergileme ve yayınlama için kullanma hakkını kabul eder, ancak yarışmaya giren çalışmalar, katılımcının yazılı talebi üzerine özel kalabilir.

Telif hakkı ve diğer tüm haklar katılımcıya aittir. Tüm katılımcılar, yarışmaya gönderilen herhangi bir çalışmanın MUSE Photography Awards, International Awards Associate ve medya ortakları tarafından sergiler, basılı ve dijital medya gibi her türlü ortam da dahil olmak üzere yalnızca yarışmanın pazarlama ve tanıtım amaçları için kullanılabileceğini anlar ve kabul eder. doğrudan MUSE Ödülleri yarışmasıyla ilgili.

Uygunluk şartlarını karşılayan bir girişin zamanında sunulması ve burada belirtilen giriş ücretinin ödenmesi, bir katılımcının çalışmasının gözden geçirilmesini ve tanınma için değerlendirilmesini sağlar. MUSE Photography Awards tarafından girişlerle ilgili başka hiçbir beyan veya garanti verilmemektedir ve tüm zımni garantiler burada açıkça reddedilmektedir.

Bir katılımcının başvurusu bir ödül alırsa, bu tür bir adaylığın ve ödülün açıklanma biçimi ve ayrıntıları kesinlikle MUSE Fotoğraf Ödülleri’nin takdirine bağlıdır. Katılımcı, tüm ödüllerin aynı şekilde veya biçimde verilemeyeceğini veya duyurulamayacağını anlar.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.