Foto Galeri

Nicola Tröhler: Public Domain Photos

Diğerleri gibi, İsviçreli fotoğrafçı ve yönetmen Nicola Tröhler, COVID-19 nedeniyle tüm işlerini iptal etti. Bu nedenle, dışarı çıkıp fotoğraf çekemediği için İsviçre ve ABD’deki kamu malı kütüphanelerine dokunmaya ve bunun yerine animasyon becerileri üzerinde çalışmaya karar verdi.

Sonuç, her biri GIF biçiminde bir hikaye anlatmaya çalışan bir dizi animasyon. Ayrıca, kamusal alan görüntülerini içeride takılı kalırken bazı pratik (biraz saçma) kullanımlara koymanın eğlenceli bir örneğidir.

Tröhler’in neler yarattığını görmek için aşağı kaydırın:

Apotheker1 1
Apple1 1
Carrots Adventure1 1
Clap1 1
Flamethrower1 1
HexHex1 1
Nicola Tröhler: Public Domain Photos
Sinalco1 1
Smoking1 1

Ayrıca, Tröhler’in web sitesine gidin veya daha fazla çalışmasını görmek için Instagram’ı takip edin.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.