Haberler

Skylum’un Luminar Maceraları Altı Küresel Fotoğraf Gezisini İçeriyor

Luminar Neo fotoğraf düzenleme yazılımının yapımcıları Skylum, önümüzdeki yıl altı yeni destinasyon ekleyerek Luminar Adventures projesinin genişletildiğini duyurdu.

Luminar Adventures, her seviyeden kaşif ve fotoğrafçının keyif alabileceği heyecan verici ve eğitici bir seyahat deneyimi sunmak amacıyla 2019 yılında Skyulm tarafından başlatıldı. Şirkete göre amaç, katılımcıların dünyanın harikalarını kendi merceklerinden ortaya çıkaracakları olağanüstü bir yolculuk sağlayarak, yaratıcı bir topluluk arasında arkadaşlık kurun ve aralarında fotoğrafçılar ve eğitimciler Albert Dros, Isabella Tabacchi ve Lurie Belegurschi‘nin (daha fazlası eklenecek) yer aldığı uzmanlardan oluşan ekibin tavsiyeleriyle zanaatlarını geliştirmek.

Skylum'un Luminar Maceraları Altı Küresel Fotoğraf Gezisini İçeriyor

Luminar Adventures Tour’a eklenen yeni destinasyonlar ve tarihler aşağıdakileri içerecektir:

Maceralar, macera süresi boyunca konaklamayı (gece sayısı varış noktasına göre değişir), yiyecek ve içecekleri, Luminar ekibinden (ve ortaklarından) karşılama kitlerini, tur yerlerine gidiş-dönüş ulaşımı, eğitici konferansları ve eğitimleri içerir. Her varış noktasına bağlı eğitmenlerin yanı sıra, belirli varış noktasına bağlı olan bazı ek bonus aktiviteleri (resepsiyon yemekleri, özel kiralık tekneler, otobüs gezileri, yürüyüşler ve daha fazlası gibi).

Antarctica 1
Azores 1
Greenland

“Macera ruhunu ateşlemekten, tutkulu fotoğraf meraklılarıyla bağlantı kurmaktan ve birlikte yeni yerler keşfederek benzersiz bir fotoğraf deneyimi yaratmaktan heyecan duyuyoruz. İzlanda’ya yaptığımız geçmiş gezilerden aldığımız son derece olumlu geri bildirimler sayesinde, destinasyon listemizi daha fazla macera arayanlara yer açacak ve Gezegenimizin daha fazla köşesini birlikte keşfedecek şekilde genişlettik. Luminar Adventures bir turdan daha fazlasıdır; aynı tutku ve değerlere sahip bir topluluğu bir araya getiren, yol boyunca kalıcı anılar yaratan ortak bir yolculuktur” diyor Skylum CEO’su Ivan Kutanin.

Iceland 3
Japan
Madeira

Gezilerin maliyeti konuma göre değişmekte ve 3.500$ ila 18.500$ arasında değişmektedir . Yaklaşan maceralardan herhangi birine katılmak isteyenler resmi Luminar Adventures web sitesinde varış noktasına özel bilgiler bulabilir ve gezi rezervasyonlarını yapabilirler .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.