Ekipmanlar

Uygulamalı Tur: Sigma fp L

Uygulamalı Tur: Sigma fp L
Sigma fp L

Sigma, 2019’da piyasaya sürülen orijinal fp’nin yüksek çözünürlüklü kardeş modeli olan fp L’yi duyurdu. 61 MP tam kare sensörle, tasarımını ve kontrol felsefesini paylaştığı orijinal kameradan daha fotoğraf odaklı olması amaçlanıyor. Bu, her iki kamerayı da ‘en küçük tam kare değiştirilebilir lensli kamera’ unvanı için birbirine bağladı. En azından, EVF-11 olarak adlandırılan yeni isteğe bağlı elektronik vizör takılı olmadan.

Dolayısıyla, fp’ye aşina iseniz, burada pek yeni bir şey yok, ancak daha sonra elektronik vizöre daha derinlemesine bakacağız. Fp L, yalnızca gövde veya EVF-11 dahil olarak satılacak (sırasıyla 2499 ABD Doları ve 2999 ABD Doları) ve orijinal fp kullanıcıları, istedikleri takdirde yeni vizörü kullanmalarına izin verecek bir ürün yazılımı güncellemesi alacaklar ve 699 USD karşılığında ayrıca satın alabilecekler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.