Haberler

Büyük Kickstarter Başarısının Ardından I’m Back Yashica ile

Ortaya çıktıktan yaklaşık bir ay sonra ve Kickstarter‘da yarım milyon dolara yaklaşan finansmanla I’m Back , Hong Kong merkezli Yashica ile güçlerini birleştireceğini duyurdu.

“Yenilikçi kamera aksesuarlarıyla tanınan I’m Back, Yashica’nın klasik analog kameralarının nostaljik çekiciliğini ve bilgi birikimini I’m Back’inkiyle birleştirerek geçmiş ile bugün arasında bir köprü oluşturmak için efsanevi Yashica markasıyla iş birliği yaptı. Şirketler ortak bir basın bülteninde “en ileri teknoloji” diye yazıyor.

I’m Back Film ve Yashica eklentisi, 35 mm film kameralarının yalnızca geleneksel film kullanan analog görüntüleri değil, aynı zamanda I’m Back film kutusu tarzı dijital sensör sayesinde “baş döndürücü netlik ve ayrıntıyla” dijital görüntüler de yakalamasına olanak tanıyacak. Ek parça, geleneksel bir 35 mm filmin yüklenmesine benzer şekilde bir film kamerasına “yüklenebilir”, ancak analog bir kameranın tipik olarak bir film rulosunun çerçevesini açığa çıkaracağı 20 megapiksellik bir Micro Four Thirds görüntü sensörü içerir.

I’m Back’in mucidi ve kurucu ortağı Samuel Mello Medeiros, “Fotoğraf dünyasındaki zengin geçmişiyle tanınan bir marka olan Yashica ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” diye açıklıyor.

I’m Back kurucu ortağı Filippo Nishino, e-posta yoluyla, I’m Back ile Yashica arasındaki ortaklığın yeni I’m Back film ürününün birlikte tasarlanmasının yanı sıra yaşam tarzı, “lomo” tipi dahil “birkaç” başka ürünü de içerdiğini söyledi ürünler, ileri teknoloji aletler ve “kameralar ve filmler gibi” fotoğrafçılık ürünleri. Nishino, işbirliğinin bu ürünlerin ortak markalanmasını içereceğini söylüyor.

Nishino, ortak geliştirme ve ortak markalamanın yanı sıra, Yashica’nın “I’m Back ile birlikte bu ortak tasarlanan ürünlerin dağıtımını gerçekleştireceğini” ifade ederek şöyle devam ediyor: “I’m Back ürünlerinin daha geniş ve kapsamlı bir kitleye ulaşmasını sağlayacak” daha çeşitli izleyici kitlesi.

I’m Back, Yashica ile güçlerini birleştirdi!

100 Enterprises Int. tarafından dağıtılan bir marka olan Yashica’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kent Lui, “I’m Back ile işbirliği yapmaktan ve yalnızca klasik Yashica kameralarımızı değil, tüm analogları dijital çağa taşımaktan mutluluk duyuyoruz” diyor. Grup Ltd.

Yashica Pazarlama Müdürü Amy Lui şunları ekliyor: “Bu ortaklık, nesiller arası uçurumu kapatmamıza ve klasik kameralarımızın güzelliğini yeni bir hedef kitleyle paylaşmamıza olanak tanıyor.”

I’m Back Filmi Kickstarter projesinin hala 29 günü kaldı ve şu ana kadar 682 destekçiden 426.415 dolar aldı. Yashica ile olan yeni ortaklığının I’m Back’in üretim ve dağıtımı yönetmesine önemli ölçüde yardımcı olacağı anlaşılıyor. I’m Back Filmi’nin Temmuz 2024’ten itibaren müşterilere teslim edilmesi planlanıyor.


Yasal Uyarı : Desteklemeyi düşündüğünüz herhangi bir kitlesel fonlama projesi için kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun. Yalnızca meşru ve güvenilir kampanyaları paylaşmayı hedeflesek de, kitlesel fonlamalı herhangi bir projeyi desteklerken paranızı kaybetme ihtimaliniz her zaman vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.