Sergiler

Fotografine Fotoğraf Kulübü – SU Projesi Sergisi

Fotografine Fotoğraf Kulübü – SU Projesi Sergisi 15-21 Mayıs 2023 tarihlerinde Kozyatağı Kültür Merkezi‘nde görülebilir.

Yokluğu bir son gibi, varlığı mutluluk, aşırılığı durdurulamaz bir güç.

İki hidrojen bir de oksijen birleşmiş hayat vermiş doğaya, insana, hayvana, bitkiye..

Olmasa, hayat yalnızlaşır. Eksik kalsa, doğa kendine yetemez. Azalırsa, toprak tamamlanamaz. Kullanmasak, sağlığımızı koruyamayız. Hızlı değişimlerinde tüm dünya etkilenir, şehirler sarsılır.

Katılaşır, gazlaşır, sonra yeniden sıvılaşır. Deresi, ırmağı, gölü, denizi, okyanusu, yağmuru, seli, buharı, çiği, damlası derken o kadar çok çeşidi vardır ki…

İşte bizler de hayatımızın en önemli unsuru olan, dünyamızın merkezindeki yaşamın temel maddesini fotoğraflamak, fotoğraflarken hissetmek, sergilerken hepimizin ortak noktasını vurgulamak istedik.

48 fotoğrafçı bir araya geldik, aylarca konuştuk, düşündük, çalıştık, farklı ne yapabiliriz diye yoğunlaştık. Ortaya her renkten, damlasından okyanusuna, sanayisinden tarımına, yansımasından bulutuna, teknesinden balığına, dünyanın her yerinden nasıl hissettiysek öyle bir sergi çıktı.

Su içercesine mutlu olacağınız bir sergi olması dileklerimizle çok sevgiler, çok teşekkürler…

Fotografine Fotoğraf Kulübü – SU Projesi Sergisi

Başta sergiye katılan dostlar olmak üzere, organizasyonunda yer alan Aysun Bulca, Hakan Kural, Cem Sarvan, Leyla Bengi ve Yüksel Altun’a teşekkür ediyoruz.

Sergi 15 – 21 Mayıs 2023 tarihleri arasında KKM – Kozyatağı Kültür Merkezi’nde (İstanbul) açık olacak.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.