Haberler

‘Morels 2’ Mantar Avcılığı ve Yaban Hayatı Fotoğrafçılığını Tek Oyunda Birleştiriyor

Morels: The Hunt 2, geliştirici Abrams Studios’un mantar avcılığı ve fotoğrafçılığın zevklerini tek bir cehennem gibi deneyimde birleştiren yeni bir oyunudur.

Mikologlar ve fotoğrafçılar birleşiyor! Mantar avcılığı ve yaban hayatı fotoğrafçılığıyla ilgili bir simülasyon oyunu olarak tanımlanan Morels: The Hunt 2 , oyuncuların dünya çapında çok çeşitli yerleri keşfetmesine olanak tanıyor.

“Karşılaştığınız yaban hayatının fotoğraflarını çekerken, etrafınızdaki doğanın seslerinin ve deneyimlerinin tadını çıkarırken mümkün olduğunca çok kuzugöbeği mantarı bulun. Abrams Studios, “Dünyanın her yerindeki yerleri keşfedin” diyor. “Yolculuğunuz boyunca konumların kilidini açtığınızda ve birkaç sürprizle birlikte avlanma sırlarını keşfederken sezon başına 100 gün kazanacaksınız!”

Morels 2 Mantar Avciligi ve Yaban Hayati Fotografciligini Tek Oyunda Birlestiriyor 001
Morels 2 Mantar Avciligi ve Yaban Hayati Fotografciligini Tek Oyunda Birlestiriyor 002

Mantar avcılığı ve fotoğrafçılığın birleşimi mutlaka ortak bir şey değildir, ancak iki hobinin pek çok ortak noktası vardır. Oynanış döngüsü, oyunculardan Mantar Avcısı seviyelerini yükseltirken mümkün olduğu kadar çok yeni mantar toplayıp öğrenmelerini ister. Aynı zamanda, mantarların yetiştiği orman ortamları da yaban hayatını görmek için harika yerler oluyor ve Abrams Studios, oyuncuların bunların hepsini dijital mercekle yakalamasına olanak tanıyarak bunu tamamen benimsiyor.

Morels 2 Mantar Avciligi ve Yaban Hayati Fotografciligini Tek Oyunda Birlestiriyor 003
Morels 2 Mantar Avciligi ve Yaban Hayati Fotografciligini Tek Oyunda Birlestiriyor 004

Morels 2, 2019’da çıkan ilk mantar avlama ve fotoğraf çekme oyunu Morels: The Hunt‘ı temel alarak daha fazla konum, mantar ve hayvan ekliyor. Geliştirici ayrıca mağazaya kuş besleyicileri, güneş gözlüğü ve pusula gibi birkaç yeni öğe ekledi. Aynı zamanda, biraz komik bir şekilde, oyuncuların karşılaşabileceği mitolojik yaratıkları da bütünleştiriyor.

Oyun sadece vaat ettiği gerçekçi ortamları sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda onları gerçekçi hava koşullarıyla da dolduruyor. Mantar avcılığı ve fotoğrafçılık asla uyumaz ve Morels 2 , eğer isteklilerse oyuncuların gecenin karanlığına çıkmalarına izin veriyor.

Morels 2 Mantar Avciligi ve Yaban Hayati Fotografciligini Tek Oyunda Birlestiriyor 005
Morels 2 Mantar Avciligi ve Yaban Hayati Fotografciligini Tek Oyunda Birlestiriyor 006

Toplamda, oyuncuları dünyanın dört bir yanına götüren ve farklı araziler ve “sürprizler” vaat eden yedi benzersiz harita var. Tüm fotoğraflar, herhangi bir zamanda incelenmek üzere oyun içi bir kitapta saklanır ve bir bonus olarak, yerel olarak oyuncunun bilgisayarında da saklanır.

Abrams Studios, “Farklı müziklerden oluşan geniş bir listeden seçim yaparak oyunu ilgi alanlarınıza göre özelleştirin veya sadece doğanın sakinleştirici seslerinin keyfini çıkarın” diye ekliyor.

Morels: The Hunt 2 Yükleme ve Fiyatı

Morels: The Hunt 2, bugün Steam’de istek listesine eklendi ve yayınlanma sırasında belirli bir tarih belirlenmiş olmasına rağmen, 2024’te 20$ karşılığında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.