Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri‘nin 16.’sının başvuruları başladı. Yarışmaya son katılım tarihi 13 Ocak 2023… Yarışmaya başvurmak ücretsizdir.

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri’nin 16.’sı şimdi açık! Dünya Fotoğraf Organizasyonu tarafından düzenlenen ve SONY sponsorluğunda düzenlenen ve dünya çapında endüstri lideri uzmanlar tarafından isimsiz olarak değerlendirilen Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri, her yıl 500’den fazla fotoğrafçıyı ödüllendiriyor. Amacımız, dünyanın her yerinden her seviyeden fotoğrafçıya, dünyanın her yerinde tanıtılma ve sergilenme fırsatı vererek onları desteklemektir.

Katılmak her zaman ücretsiz olan Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri, dört farklı yarışmaya bölünür: Profesyonel (görüntü dizisi), Açık (tek görüntü), Öğrenci (tema) ve Gençlik (tema). Tüm kazananlar, Sony dijital görüntüleme ekipmanı, nakit ödül (25.000 £’a kadar), sergilerde ve Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri kitabında yer alan çalışmalar gibi harika ödüller kazanıyor! Bu, fotoğrafçıların kariyerini yükseltmek ve çalışmalarını sektördeki önde gelen aktörler tarafından görmek için mükemmel bir fırsat.

Gençlik yarışması – 12 ila 19 yaşları arasındaki genç fotoğrafçılar, ‘Her Gününüz‘ temasına uygun her tür ve kategoride üç adede kadar fotoğraf ile katılabilir.

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Öğrenci yarışması – 18 yaşından büyük, ana derecelerinin bir parçası olarak veya sınıflarından biri olarak fotoğrafçılık eğitimi alan herkese açık olan Öğrenci yarışması, “Değişen Bir Dünyada” özetini yorumlayan beş ila 10 resimlik bir diziyi memnuniyetle karşılar.

Açık yarışma – Mimarlık, Nesne, Portre, Sokak Fotoğrafçılığı, Seyahat ve daha pek çok farklı kategoriyi yeniden gruplandıran Açık yarışma, 2022’de çekilmiş en çarpıcı tek görüntülerini göndermek isteyen 18 yaş üstü tüm fotoğrafçıları ağırlıyor. bu yarışma otomatik olarak kadın fotoğrafçılık yeteneğini güçlendirmek ve çalışmalarını uluslararası bir düzeye taşımak için düzenlenen bir ödül olan Alpha Female Award’a dahil edilecektir.

Profesyonel yarışma – 18 yaş üstü tüm fotoğrafçılar, bu yarışmanın 10 farklı kategorisine en iyi beş ila 10 resim serisine katılabilir.

Ödüller:

Ücretsiz girin ve 25.000 ABD Dolarına kadar, bir dizi Sony dijital görüntüleme ekipmanı, Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri’ne katılım, sergi ve daha fazlasını kazanabilirsiniz!


Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın.


Sony Dünya Fotoğraf Ödüllerinde Önceki Yıllarda Ödül Almış Fotoğraflar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu