Fotoğraf Projeleri

Vé Duplain : #SelfieProject

Ben kendi kendini yetiştirmiş bir Kanadalı sanatçıyım. Her şeyi tasarladım, seti kurdum, giyindim (çoğu zaman kendi kıyafetlerimi yaptım), bir otoportremi çektim ve şubat ayının her günü Instagram’da paylaştım. Ben buna , uzun yıllar önce portre çekme konusunda biraz deneyim arayışıyla başladığım #SelfieProjesi diyorum .

Bugün Arsenal Contemporary Art Montreal’in desteğiyle bir ayda yapılabileceklerin sınırlarını zorlamaya devam ediyorum. Fotoğraf, sanat enstalasyonu, performans ve sosyal deney arasında bir karışımdır. 2021’den otoportreler için aşağı kaydırın! Eğer ilgileniyorsanız, en yeni resimlerimi Instagram’da bulabilirsiniz!

Vé Duplain : #SelfieProject

Görsel dünyaya tam zamanlı yatırım yapmak için 2016’da yönetim kariyerini bir kenara bıraktım. Galeri’deki kişisel sergilerimde, özellikle Arsenal Contemporary Art’ta (2019-2022) 4 yıl üst üste, giderek daha iddialı projeler üzerinde çok çalışmaya devam ediyorum.

Projelerim Montreal’den Berlin’e çeşitli festivallerde sunuldu ve çalışmalarım çeşitli kamu ve özel koleksiyonlarda yer alıyor. Sanat benim için keşfedilecek bir oyun alanı. Bize tüm renkleri göstermeyi bitirmedim!


Vé Duplain hakkında daha fazla bilgi: Instagram | Facebook | veroniqueduplain.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu