Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

”Eğitimden Bir Kare” Ulusal Fotoğraf Yarışması’20

Eğitimden Bir Kare” Ulusal Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 5 Nisan 2020’dir.

Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir. “Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) „Eğitimden Bir Kare‟ Ulusal Fotoğraf YarıĢması”, Eğitim-Bir-Sen tarafından düzenlenmektedir ve yürütücülüğü de Eğitim-Bir-Sen tarafından gerçekleĢtirilecektir.

Yarışmanın konusu ve amacı Yarışma, eğitimin/eğitim olgusunun bireysel ve toplumsal önemini fotoğraf sanatının etkileyici dilinden faydalanarak anlatmayı konu edinmektedir. Yarışmayla eğitimin bireysel ve toplumsal önemini anlatacak hikâyeleri fotoğraf sanatının etkileyici gücüyle buluşturmak, bu konudaki toplumsal bakışı sanatla buluşturmak amaçlanmaktadır.

  • Yarışma, eğitimin/eğitim olgusunun bireysel ve toplumsal önemini fotoğraf sanatının etkileyici dilinden faydalanarak anlatmayı konu edinmektedir.
  • Yarışmayla eğitimin bireysel ve toplumsal önemini anlatacak hikâyeleri fotoğraf sanatının etkileyici gücüyle buluşturmak, bu konudaki toplumsal bakışı sanatla buluşturmak amaçlanmaktadır.

Ödüller:

  • Birincilik 5.000.- TL
  • İkincilik 3.000.- TL
  • Üçüncülük 2.000.- TL
  • Mehmet Akif Ġnan Özel Ödülü 1.500.- TL
  • Sergileme (En fazla 50 adet) 250.- TL

Detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayınız…

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.