Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

4 Mevsim Muş 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması

4 Mevsim Muş 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 23 Aralık 2019’dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Fotoğraf yarışmasının konusu ve amacı: Lalesi, ovası, bağı bostanı tarımı ve hayvancılığı ile bilinen Muş’un doğal güzelliklerini, tarihi mekanlarını, turistik yerlerini, sosyal ve kültürel öğelerini belgeleyerek; kentin tanınmasını sağlamak, Muş’a ait bir görsel bellek oluşturmak ve fotoğraf sanatına katkıda bulunurken Muşlu olma bilincinin vurgulanması amaçlanmaktadır.

“4 Mevsim Muş 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması”; Sayısal (Dijital) kategoride ve Renkli veya SiyahBeyaz Fotoğraf olmak üzere tek bölümlüdür. Renkli veya Siyah-Beyaz fotoğraflar bir arada değerlendirilecektir.

  1. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
  2. Yarışma; jüri ve düzenleme kurulu üyeleri, TFSF Temsilcileri ve birinci dereceden yakınları ile haklarında TFSF tarafından verilmiş kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar dışında, amatör veya profesyonel, fotoğrafa meraklı 18 yaş üstü herkese açıktır.
  3. Düzenleyici kurum; jüri değerlendirilmesinden önce TFSF kısıtlamalılar listesinde olup bu yarışmaya katılan kişileri tespit ederek eleme yoluna gidecektir.
  4. Yarışmaya her fotoğrafçı en fazla 4 (dört) adet Sayısal Renkli veya Siyah-Beyaz eserle katılabilir. Dereceye giren yarışmacıların diğer eserleri, mansiyon, özel ödül ya da sergilemeye değer eserler arasına da seçilebilir.

Ödüller:

  • Birincilik 6.000,00.- TL
  • İkincilik 4.000,00.- TL
  • Üçüncülük 2.000,00.- TL
  • Mansiyon (3 adet) 500,00.- TL
  • Sergileme (En fazla 50 adet) 200,00.- TL/ adet

Detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayınız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.