Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Monovision Photography Awards 2023

Monovision Photography Awards 2023 son katılım tarihi 14 Mayıs 2023’dür. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

MonoVisions Fotoğrafçılık Ödülleri, görsel dillerini ifade etmek için siyah beyaz ortam kullanan fotoğrafçılara yönelik uluslararası bir açık çağrıdır.

Amacımız, dünyanın her yerinden en iyi tek renkli fotoğrafçıları keşfetmek ve çalışmaları için tanınmak ve ödüllendirilmek için en iyi fırsatları sunmaktır. 5000 $ nakit ödül için iki kategoride yarışabilirsiniz: 2023 Yılının Siyah Beyaz Fotoğrafı ve 2023 Yılının Siyah Beyaz Dizisi.

Çalışmanız 2 bölümde gönderilebilir: TEK fotoğraf veya DİZİ fotoğraf. Bir seri, aynı fikir ve konsepti paylaşan en fazla 8 fotoğraftan oluşur.

Kategorilerimiz: Soyut, Mimari, Kavramsal, Güzel Sanatlar, Manzaralar, Doğa ve Yaban Hayatı, Çıplak, İnsanlar, Foto Muhabirliği, Portre, Sokak Fotoğrafçılığı ve Seyahat.

Monovision Photography Awards 2023

Son Başvuru Tarihi: 14 Mayıs 2023

Başvuru:

Ücretli

Ödüller:

Büyük Ödül kazananları aşağıdakileri alacaklar:
– Yılın Siyah Beyaz Dizisi için 3.000 $ nakit ödül.
– Yılın Siyah Beyaz Fotoğrafı için 2.000$ nakit ödül.
– Bireysel sertifika.
– Dijital heykel.
– Medya ortaklarımız tarafından basında yer alma.

Uygunluk:

Yıllık yarışmamız, profesyoneller ve amatörler dahil olmak üzere her türden ve her seviyeden fotoğrafçıya açıktır. Geleneksel veya dijital yöntemlerle oluşturulmuş her türlü siyah beyaz fotoğrafı kabul ediyoruz.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Resimlerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıda kalacaktır.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve katılmak için burayı tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.