Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları

The Nature Photography Contest 2023

The Nature Photography Contest 2023

Gezegenin harikalarını dünyayla paylaşmak ve korunmasına katkıda bulunmak ister misiniz? O halde profesyoneller ve amatörlere yönelik uluslararası bir fotoğraf yarışması olan Doğa Fotoğraf Yarışması’na katılma fırsatını kaçırmayın.

Doğa Fotoğrafçılığı Yarışması’nda doğal manzaralar, yaban hayatı, makro fotoğrafçılık ve daha fazlasına ait fotoğraflarınızı gönderebileceğiniz 10 kategori bulunmaktadır. Nakit ödüller ve uluslararası tanınırlık kazanabilirsiniz. Yılın en iyi fotoğrafının kazananı 1000€, her kategorinin kazananı 100€ ve yılın en iyi fotoğrafçısı bir ödül alacak. Ayrıca her katılımcı için kazananın seçeceği ülkeye bir ağaç dikilecektir.

Jüri dört ünlü doğa fotoğrafçısından oluşuyor: Luke Stackpoole, Cynthia Bandurek, Alex Strohl ve Mario Cea. Fotoğrafların teknik, sanatsal ve duygusal kalitesinin değerlendirilmesinden sorumlu olacaklar.
Katılım için son tarih 15 Kasım 2023’tür. Daha fazla tereddüt etmeyin ve theaturephotocontest.com adresine girerek kaydolup fotoğraflarınızı gönderin. Yeteneğinizi gösterin ve doğanın korunmasına yardımcı olun!

Doğa fotoğrafçılığı, gezegenimizi korumanın ne kadar önemli olduğu konusunda farkındalık yaratmanın harika bir yoludur. Bu uluslararası fotoğraf yarışması, her seviyeden fotoğrafçının çalışmalarını sergilemesi ve başkalarına gezegen için harekete geçme konusunda ilham vermesi için bir şanstır. Manzara, yaban hayatı veya makro fotoğrafçılık konusunda tutkulu olmanızın bir önemi yok. Fotoğraf yarışmamız, tanınırlık kazanmanın ve doğa tutkunlarından oluşan bir topluluğa katılmanın yoludur. O halde bugün katılın, bize çarpıcı fotoğraflarınızı gösterin, 2023 Yılının Doğa Fotoğrafçısı olun ve aynı zamanda doğayla ilgilenmemize yardımcı olun.

The Nature Photography Contest 2023 Ödüller:

1000€ Yılın Fotoğrafçılığı
100€ kategori birincisi
Yılın Fotoğrafçısı
Ödülü

Uygunluk:

Uluslararası

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıya ait olacaktır. Sponsorlarımız ticari amaçlı kullanım hakları edinmemektedir.

Görseller kesinlikle ödüllerle bağlantılı olarak kullanılacak ve Doğa Fotoğraf Yarışması’nın tanıtımı dışında başka herhangi bir pazarlama amacıyla kullanılmayacaktır. Görseller başka herhangi bir üçüncü tarafça yeniden satılmayacak veya kullanılmayacaktır. Böyle bir talep olması halinde bu talebi fotoğrafçıya e-posta yoluyla ileteceğiz.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için burayı tıklayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.