Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

İzmir İş Kadınları Derneği Kadının N’Efesi Fotoğraf Yarışması 2021

İzmir İş Kadınları Derneği Kadının N’Efesi Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 15 Nisan 2021’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Kültürel mirasımızdan biri olan Efes antik kentin Yaşamın başlangıcı olanKadınlarımızla ilişkisi konu edilecektir. Kadınların hayatları boyunca bir nefes olup can taşımaları, sadece kendi sorumluluklarına bağlı kalmadan farklı rollere bürünerek (eş,anne,çalışan,işveren gibi) hayatları boyunca her alanda Efe gibi dimdik durarak çevrelerine nefes olmaları kadının elinin değdiği her işin baştan yaratılmasını tarihte de gördüğümüz üzere ‘Kadın N’Efesi’temamızı kültürel bir hazine ile birleştirmiş bu farkındalığı sağlayabilecek tüm fotoğraf severleri yarışmamıza davet ediyoruz.

İzmir İş KadınlarıDerneği kurumsal kimliği ile gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerini sanatsal projelerle pekiştirmek üzere; Selçuk Belediyesi ortaklığı veFederasyon işbirliği ile Türk ve Dünya fotoğrafçılarından oluşacak bir platform aracılığı ile Efes antik şehrinin dünya mirası olarak İzmir’de olması İzmir işkadınları Derneği olarak bu tarihe sahip çıkmak ve tüm Türkiye’de hem fotoğrafçılık sanatına hem de kültürel mirasımıza dikkat çekerek farkındalık yaratmayı amaçlamaktayız.

İzmir İş Kadınları Derneği Kadının N’Efesi Fotoğraf Yarışması 2021
İzmir İş Kadınları Derneği Kadının N’Efesi Fotoğraf Yarışması 2021

Yarışma Kategori/Bölümleri:

Yarışma; Dijital (Sayısal)Renkli veyaSiyah-Beyaz fotoğraf olarak tek bölümlüdür. Renkli veya Siyah-Beyaz, tüm fotoğraflar bir arada değerlendirilecektir.

Yarışma Takvimi

Yarışmanın Başlangıç Tarihi : 20.02.2021
Son Başvuru Tarihi: 15.04.2021
JüriT oplantı Tarihi: 18.04.2021
Sonuç Bildirim Tarihi: 26.04.2021
Sergi ve Ödül Töreni Yer ve Saat: 06.05.2021-İzmir / Selçuk Efes Artemis Tapınağı

Ödüller-Sergilemeler:

Birincilik: 3.000 TL
İkincilik: 2.000 TL
Üçüncülük: 1.000 TL
Sergileme (En fazla30adet) : 250 TL

Ödül ve sergileme dışında düzenleyici kurum yarışmaya gönderilen fotoğraflardan en az sergileme bedeli karşılığı satın alabilir.

İzmir İş Kadınları Derneği Kadının N’Efesi Fotoğraf Yarışması 2021 Katılmak ve daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayın.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu