Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Anadolu Hayat Emeklilik (AHE) Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘22 Ulusal Fotoğraf Yarışması

Anadolu Hayat Emeklilik (AHE) Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘22 Ulusal Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 11 Mart 2022’dir.

Yarışmanın Konusu:

a. “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘22 Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın konusu “Hayata Dair” olarak belirlenmiştir. Yarışmanın amacı, tüm amatör veya profesyonel kadın fotoğrafçıların; kendi objektiflerinden hayata ve dünyaya bakışlarını yansıtan eserlerini toplumla paylaşmaya aracı olmak, onların motive olmasına katkıda bulunmaktır.

b. Fotoğrafçıların eserleri jüri tarafından değerlendirilecektir. Yarışma; Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından, sanata ve sanatçıya saygı bağlamında Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteğiyle düzenlenmektedir.

Katılım Koşulları:

a. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

b. Her katılımcı en fazla 4 adet Dijital Renkli eserle yarışmaya katılabilir. Yarışma “Dijital Renkli” dalda düzenlenmektedir. Siyah-Beyaz ve Sepia gibi monokrom (tek renk) fotoğraflarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

c. Yarışma; Seçici Kurul üyeleri ve TFSF Temsilcileri dışında, son başvuru tarihine kadar 18 yaşını dolduran ve üzeri yaşlardaki, ülkemizde yerleşik tüm amatör veya profesyonel, fotoğraf çeken kadın fotoğrafçılara açıktır. Haklarında TFSF tarafından verilmiş kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar bu yarışmaya katılamazlar.

ç. Birden fazla fotoğrafın montajıyla oluşturulan fotoğraflar (kolaj) ve HDR (High Dynamic Range) uygulanan fotoğraflar kabul edilmeyecektir. İnsanlı veya insansız hava aracı (drone) vb çekilen fotoğraflar yarışmaya kabul edilir. Fotoğraf çekimi için insanlı veya insansız hava araçlarının (Drone) kullanımına ilişkin tüm izin ve sorumluluklar katılımcıya aittir.

Ödüller:

TFSF Altın Madalya + 7.000.- TL
TFSF Gümüş Madalya + 5.000.- TL
TFSF Bronz Madalya + 3.000.- TL
TFSF Mansiyon (3 Adet) + 1.000.-TL
Sergileme (En fazla 38 adet) + 350.-TL
Satın Alma (Kurumun uygun gördüğü sayıda) : 250.-TL

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi almak ve katılmak için tıklayın…

Anadolu Hayat Emeklilik (AHE) Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ‘22 Ulusal Fotoğraf Yarışması
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu