Haberler

Olympus Markası Tüm OM Dijital Fotoğraf Makinesi Donanımlarından Çıkarılacak

OM Digital Solutions, lensler, dürbünler, kameralar ve aksesuarlar dahil olmak üzere ürünlerinin markasını yavaş yavaş Olympus’tan ve OM System’den uzaklaştıracak.

Japonya’da bir PDF duyurusu olarak gönderilen ve Asibonet ve 43Rumors tarafından tespit edilen OM Digital Solutions, bu markayı genel olarak güncellemeyi planladığını söylüyor.

Geçen yıl Ekim ayında duyurulan yeni markaya geçişle birlikte, tarafımızca satılan ‘OLYMPUS’ marka lens, dürbün, aksesuar ve değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinin marka adını kademeli olarak ‘OM SYSTEM’ olarak değiştireceğiz” dedi. yazar, makine Japoncadan tercüme edilmiştir.

“Uygulanabilir ürünlerle ilgili bilgiler, ürün web sitemizde sırayla güncellenecektir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için çaba göstermeye devam edeceğiz, bu nedenle sürekli patronajınız için teşekkür ederiz.”

İsim değişecek olsa da OM Digital Solutions, ürün özelliklerinin ve performansının değişmeyeceğini söylüyor.

Duyuru, Olympus logosunu kamera yuvasının üzerindeki yeni OM System logosuyla değiştiren kapılardan çıkan bir kamera olan OM-5‘in geçen hafta duyurusunun hemen ardından geldi. Seyahat odaklı kamera, şirketin ürün yelpazesinde Olympus adını taşımayan ilk üründü, ancak yakında bu konumda yalnız kalmayacak.

Bir Geçiş Tamamlandı

OM Digital Solution, 2021’in başlarında Olympus’un kamera ve görüntüleme bölümlerini başarıyla satın aldıktan sonra oluşturulan Japan Industrial Partners’ın (JIP) şirket adıdır. JIP, yeni işi OM Digital Solutions markası altında birleştirdi ve o zaman, devam edeceğini söyledi. ticari operasyonlarını Japonya ofisinden yapıyor.

Olympus Markası Tüm OM Dijital Fotoğraf Makinesi Donanımlarından Çıkarılacak

O zamanlar OM Digital, Olympus adını mevcut veya gelecekteki görüntüleme ürünlerinde kullanmaya devam edip etmeyeceği konusunda çekingendi, ancak şirketin kameralarını OM System olarak yeniden markalayacağını ve Olympus’tan ayrılacağını duyurduğu 2021 yılının Ekim ayına kadar karar verildi. arkasındaki isim.

Buna rağmen şirket, yüksek itibarlı OM-1 amiral gemisi kamerası da dahil olmak üzere Olympus adını taşıyan kameraları ve lensleri üretmeye ve piyasaya sürmeye devam etti . Şimdi, bir yıl sonra ve JIP’in Olympus görüntüleme bölümünü satın almasından yaklaşık iki yıl sonra, bu değişiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.