Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

SmithSonian Magazine Fotoğraf Yarışması

SmithSonian Magazine Fotoğraf Yarışması – SmithSonian Magazine 18th Annual Photo Contest – son katılım tarihi 30 Kasım 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Fotoğraf yarışmasına katılmak için açıklanan metin oldukça etkileyici:
Ödüllü bir fotoğraf neye benziyor? Bir aile üyesinin büyüleyici bir portresinden, ayın battığı bir manzaraya, doğru zamanda çekilen harekete kadar değişebilir. 18. Yıllık Fotoğraf Yarışmamız şu anda başvurulara açık ve en iyinin en iyisini arıyoruz.

SmithSonian Magazine Fotoğraf Yarışması
SmithSonian Magazine Fotoğraf Yarışması 3

SmithSonian 6 Kategorisi:

Doğal Dünya: Hayvanlar, bitkiler ve manzaralar; jeolojik veya iklimsel özellikler; ve bilimsel süreçler ve çabalar.

Seyahat: Amerika Birleşik Devletleri’nde ve yurtdışında bir yer hissi uyandıran yerler, insanlar veya etkinlikler.

Kişiler: Grupların veya bireylerin portreleri ve fotoğrafları.

Amerikan Deneyimi: Amerikan halkını kendi tarihine veya kültürel mirasına bağlayan olaylar, nesneler veya faaliyetler; Amerikalı olmanın ne demek olduğunu anlatan ve bu ülkede yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bize anlatan fotoğraflar.

Değiştirilmiş Görüntüler: Dijital ve / veya geleneksel özel efektler uygulanarak sanatsal amaçlarla değiştirilmiş fotoğraflar.

Mobil: Mobil cihazla (telefon veya tablet) çekilmiş herhangi bir fotoğraf.

Ödüller:

Grand Prize: $2,500.
Kategori Kazananları: $500
Okuyucu Seçimi Kazananı: $500

Fotoğraf yarışması için internet sitesini inceledik; yurt dışı katılımı ile ilgili bir kural belirtilmemiş. Sadece “Herhangi bir kategoriye uygun olabilmek için, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren katılımcı tarafından bir fotoğrafın çekilmiş olması gerekir.” şeklinde bir ibare eklenmiş.

Detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılımak için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.