Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları

Street Photography Award 2023

Sokak Fotoğrafçılığı Ödülü (Street Photography Award) 2023 son başvuru tarihi 15 Ekim 2023’dür ve yarışmaya katılım ücretlidir.

Street Photography Award 2023

Yarışma, cinsiyet, uyruk veya ikamet sınırlaması olmaksızın, yarışmanın kapanış tarihi itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olan tüm fotoğrafçılara (profesyonel ve profesyonel olmayan) açıktır.

En iyi sokak fotoğrafçılığınızla 500 € nakit kazanın

Jüri, Stefano Bianchi (Crowdbooks Publishing’in kurucusu, Fransa), Emanuele Costanzo (FotoCult.it yöneticisi, İtalya), Didier Ruef (fotoğrafçı, İsviçre) tarafından oluşturuldu.

Kapak fotoğrafı: Claudio Tonsi / fotocontest.it

Ödüller:

Ayrıntılı ödüller (yaklaşık 775 €):
Kazanan için 300 € nakit, her finalist için 50 € nakit (4 finalist)
+ kazanan ve her finalist için (4 finalist) kitabın ücretsiz bir kopyası
+ ücretsiz Premium abonelik kazanan ve her finalist için fotocult.it (4 finalist)

Uygunluk:

Dünya çapında, en az 18 yaşında

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Fotoğraflar yazarın münhasır mülkiyetinde kalır.

Fotoğraflar, tanıtımcıya bunları herhangi bir yöntemle ücretsiz (ticari amaçlarla kullanım hariç) ve zaman sınırı olmaksızın kullanma, çoğaltma ve yayınlama yetkisi veren yazarın münhasır mülkiyetinde kalacaktır; özellikle ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, organizatörün web sitelerinde, sosyal ağlarda, basılı materyallerde (broşürler, posterler, kataloglar, kitaplar, vb.
) kitaplar, dergiler, gazeteler, web siteleri ve/veya sosyal ağlar.
Fotoğrafların baskıları, eğer bir sergi düzenlenecekse ve masrafları organizatöre ait olacak şekilde basılmışsa, organizatörün mülkiyetinde kalacaktır.


Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya başvuru yapmak için burayı tıklayın

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.