Dedikodular

Canon EOS R6 Özellikleri Sızdı: Çift Kart Yuvası, 4K / 60p Video ve Daha Fazlası

Zaten resmi olarak duyurulduğu için, yaklaşan 8K Canon EOS R5 için kapsama odaklandık, ancak Canon’un 2020 için mağazada hepsi bu değil. Raporlar, Canon’un aynı zamanda bir tam çerçeve aynasız kamera olan bir Canon EOS R6 üzerinde çalıştığını gösteriyor 20MP sensör, 20fps elektronik deklanşör, 4K / 60p video ve daha fazlası.

Canon’un en son basın bülteninin net bir şekilde netleşmemesi durumunda, EOS R5, 5D DSLR serisinin manevi ardılı olacak: pazarı aynı şekilde sallamayı amaçlayan olağanüstü hareketsiz ve video özellikli hibrit bir kamera 5D Mark II 2008’de sahneye çıktığında yaptı.

EOS R6, muhtemelen 6D serisinin eşdeğeri ve çoğu fotoğrafçı için çok daha uygun fiyatlı (ve gerçekçi) bir giriş noktası olan küçük kardeşi olacak. En son sızdırılan özelliklere göre Canon EOS R6 ;

  • 20 MP tam kare sensör
  • İBİS
  • 12 fps seri çekim (mekanik)
  • 20 fps seri çekim (elektronik)
  • 4K / 60p ve Full HD / 120p video
  • Çift kart yuvası
  • R5’ten daha düşük çözünürlük EVF
  • R5’ten daha düşük yapım kalitesi
  • Yukarıdan aşağıya ekran yok

Canon EOS R6

Canon EOS R6 Özellikleri Sızdı: Çift Kart Yuvası, 4K / 60p Video ve Daha Fazlası
Canon EOS R6 Özellikleri Sızdı: Çift Kart Yuvası, 4K / 60p Video ve Daha Fazlası 3

Canon Söylentilere göre, mevcut beklenti, fotoğraf makinesinin Mayıs ayında ilan edileceği ve Haziran ayında piyasaya sürülecek olmasına rağmen, yeni koronavirüsün neden olduğu aksama, bu kameranın duyurusu olmasa bile gemi tarihini neredeyse kesinlikle erteleyecek, bu nedenle daha fazla güncelleme için beklemede kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.