Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

“Zaman ve Mekan: Ardahan” Fotoğraf Yarışması

Ardahan Üniversitesi – “Zaman ve Mekan: Ardahan” Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 23 Aralık 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Doğal güzellikleri ile yurdumuzun nadide illerinden Ardahan’da gündelik yaşam içinde gerçekleşen olaylar, dört mevsim doğa, kar, endemik çiçekler, hayvancılık, aşık’lıkgeleneği vb. konuların yansıtılmasını belgeleyecek Fotoğraf Yarışması’nın konusu “Zaman ve Mekan: Ardahan” olarak belirlenmiştir. Yarışmanın amacı, amatör veya profesyonel tüm fotoğrafçıların; kendi objektiflerinden hayata ve dünyaya bakışlarını yansıtan eserlerini toplumla paylaşmaya aracı olmak, onların motive olmasına katkıda bulunmaktır. Fotoğrafçıların eserleri jüri tarafından değerlendirilecektir.

Yarışma; Renkli Sayısal (Dijital) kategoride olmak üzere tek bölümlüdür.

2020 038 afis guncel

ÖDÜLLER

Birincilik ödülü : 5000
İkincilik ödülü : 3000
Üçüncülük ödülü : 2000
50 fotoğraf sergileme (Sergilenme alan fotoğraflara herhangi bir ücret ödenmez.)

Yarışmaya Katılımak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.