Dedikodular

KIPON’dan Dünyanın İlk “Canikon” Otofokus Lens Adaptörü geliyor!

Canon EF adaptörlü lenslerinizi Nikon fotoğraf makinelerinde otomatik netleme ile kullanmak mı istiyorsunuz?

Bu yakında mümkün olacak. KIPON, dünyanın ilk “CANIKON” lens adaptörünü açıkladı .

Canon’dan Nikon’a ve Nikon’dan Canon’a lens adaptörleri zaten mevcut olsa da, hiçbiri otomatik netlemeyi kullanmanıza izin vermez – diğer bir deyişle, adapte edilmiş lensler yalnızca manuel netleme lensine dönüştürülür.

canikonadapter

KIPON’un yaklaşmakta olan adaptörü, yalnızca Sigma ve Tamron gibi şirketler tarafından yapılan üçüncü taraflar da dahil olmak üzere EF montajlı lensleri Nikon Z montajlı tam kare aynasız fotoğraf makinelerine monte etmenize izin vermekle kalmayacak aynı zamanda otomatik odaklama özelliklerini de koruyacaktır.

kiponteaser
KIPON’un web sitesinde yayınlanan duyuru

KIPON, “CANIKON” adaptörüyle ilgili herhangi bir ek açıklama yapmadı – Marka ismi içinde geçen “Nikon” kelimesinden ötürü NİKON markası sorun çıkartabilir gibi görünse de şirket adaptörün Japonya’nın Yokohama kentinde 28 Şubat’ta başlayacak olan CP + 2019 fuarında sergileneceğini söylüyor.

Ek özellikler, fiyatlandırma ve bulunabilirlik için bizi izlemeye devam edin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.